Magazin Haberleri » Sosyete » Herkes şokta! İntihar olayının altından bir dram çıktı!

Herkes şokta! İntihar olayının altından bir dram çıktı!

Herkes şokta! İntihar olayının altından bir dram çıktı! Genç modelin intihar haberlerinin ardından hayatın dan dram çıktı. Alexandra Sabuncu’nun hüzünlü hayat hikayesi duygulandırdı. Alexandra Sabuncu’nın başına ne geldi? Detaylar haberimizde…


Alexandra Sabuncu’nun hayatı dram çıktı

Henüz 21 yaşında hayatının baharında olan Alexandra Sabuncu’nun beşinci kattan düştüğü haberlerinin ardından intihar ettiği öğrenilmişti. Genç modelin hayat hikayesi tam anlamı ile bir dram çıktı.

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt, Alexandra Sabuncu’nun intihar ettiği haberlerinin gündeme gelmesinin ardından köşesinde kaleme aldığı yazısında çarpıcı ifadelere yer verdi. İşte Cankurt’un “Model Alexandra Sabuncu’nun İntiharının Ardındaki Büyük Dram” başlıklı o yazısı:

Model Alexandra Sabuncu’nun İntiharının Ardındaki Büyük Dram

Henüz 21 yaşındaki model Alexandra Sabuncu’nun, arkadaşları ile eğlendikleri evin beşinci katından düşüp ağır yaralandığını duyunca çok üzülmüştüm! Birkaç kişiyle konuşunca üzüntüm daha da arttı. Çünkü düşmediği, alkol ve uyuşturucu aldıktan sonra intihar ettiği konuşulan Alexandra’nın üzücü bir hayat hikayesi var.

Aile sorunları yüzünden bunalımdaymış

Bodrum’daki Sabuncu Villaları’nın sahibi Ajda Sabuncu’nun yeğeni olan Alexandra’nın babası uyuşturucudan hapisteymiş, annesi de ortalarda yokmuş! Maçakızı’nın sahibi Sahir Erozan ile ünlü mimar Murat Tabanlıoğlu’nun himayelerine aldığını öğrendiğim Alexandra, aile sorunları yüzünden maalesef bunalımdaymış!

Ameliyat oldu

Hemen hastaneye kaldırılan, neredeyse kırılmadık kemiği kalmayan ve iç organları büyük zarar gören Alexandra’nın yaşaması büyük mucize. Yoğun bakımda tutulan Alexandra’nın önceki gün ameliyata alındığını öğrendim. Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu, saatler süren operasyonda Alexandra’nın omuriliğindeki üç kırığı, dirsek ve kalçasındaki kırıkları onarmış ve yapay topuk yapmış.


Üzüntüden kahroldular

Üzüntüden kahrolan ve hastane kapısından ayrılmayan Sahir Erozan ve Murat Tabanlıoğlu başta olmak üzere tüm sevenleri, Alexandra’nın iyi haberlerini bekliyor. Umarım Alexandra tez zamanda sağlığına kavuşur.

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir