Kapat

Hakan Sabancı Kimdir?

Magazin Haberleri
Kimdir Hakan Sabancı Kimdir?
Hakan Sabancı Kimdir Nerelidir?

Sabancı ailesinin yakışıklı üyesi Hakan Sabancı kimdir? Çapkınlıkları ve aşk hayatıyla magazin gündeminde sıklıkla yer alan iş adamı Hakan Sabancı kimdir? Son günlerde adı tekrar şarkıcı Hadise ile anılmaya başlayan sosyetik playboy Hakan Sabancı kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir? İşte; Hakan Sabancı ile ilgili merak edilenler…

Hakan Sabancı'nın Eski Sevgilileri

Hakan Sabancı Kaç Yaşında? Hakan Sabancı Aslen Nereli?

Hakan Sabancı, 1991’de İstanbul’da doğmuştur. Hacı Sabancı ve Özcan Sabancı’nın torunu olan Hakan Sabancı, diğer Sabancılar gibi köken olarak Kayserili’dir.

ucuza-ucak-bileti-nereden-alabilirim

Hakan Sabancı Kimdir?

Amerika’da eğitimini tamamlayan Hakan Sabancı; Densa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı çiftinin üç oğlundan ortancasıdır. Abisi, magazin gündeminde adını yine sık duyduğumuz Hacı Sabancı, erkek kardeşi ise Kerim Sabancı’dır.

Hakan Sabancı’nın Sevgilileri

Hakan Sabancı, iş dünyasından daha çok yaşadığı aşklarla, gündemde adını duyurdu. Aşk listesi bir hayli kalabalık olan ünlü playboy; yabancı modellerle anıldığı kadar ülkemizden de birçok tanınmış isimle anılmıştır. Sabancı; 2014 Best Modeli ve oyuncu Dila Pekdemir ile bir yıl aşk yaşadı ve Eskişehirli manken Lara Surol ile yakalanınca 2015 yılında Pekdemir tarafından terk edildi. Lara Surol’dan sonra Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar ile yaklaşık 1.5 yıl aşk yaşadı. Alkoçlar’dan Ekim 2016’da ayrılarak, şarkıcı Hadise ile aşk yaşamaya başladı. Daha sonra bu listeye; Murat Boz’un eski eşi Eliz Sakuçoğlu, manken Didem Soydan, 2014 Best Model Türkiye birincisi Cansu Melis Karakuş, İtalyan playboy yıldızı Asia Valente, futbolcu ve oyuncu Serenay Aktaş, 2018 yılında ise 2002 Best Model Türkiye birincisi ve oyuncu Irmak Atuk ile de magazin gündeminde yer aldı. Son günlerde ise yeniden şarkıcı Hadise ile birlikte olduklarına dair iddialar bulunuyor. 2018’in ikinci çeyreğinde ise Aslıhan Karalar ile evlilik yolunda ilerlediği gündemde fazlasıyla yer buldu.

Son dedikodular ise ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile bir süre önce evliliklerini bitiren Merve Boluğur ile birlikte oldukları yönünde.

Merve Boloğur

İlgi Alanları

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Sabancı, futbol ve basketbolla yakından ilgilenmektedir. Tam bir İstanbul hayranıdır. Stiliyle de gençler arasında büyük beğeni gören Sabancı’nın; Lanvin, Dolce Gabbana ve Zara gibi markalar favorisidir. Alışveriş yapmaktan en çok hoşlandığı mekanlar ise Kanyon, Harvey Nichols ve İstinye Park’tır.

Sosyal medya hesabında 200 binin üzerinde takipçisi olan Sabancı, genellikle ailesi ve erkek arkadaşlarıyla yaptığı aktiviteleri ve de gezdiği yerlerin fotoğraflarını paylaşmasıyla dikkat çekiyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.