Ana SayfaKimdirAslışah Alkoçlar Kimdir?

İlgili Postlar

Aslışah Alkoçlar Kimdir?

Aslışah Alkoçlar Kimdir, Gülşah Soydan’ın kızı, Hülya Koçyiğit’in torunudur. Kayak sporunda milli olan Aslışah Alkoçlar, Hakan Sabancı ilişkisi ile gündeme gelen isim Aslışah Alkoçlar kimdir haberimizde.Bugün Doğan Ünlüler

Aslışah Alkoçlar aslen nereli? Aslışah Alkoçlar şuan kaç yaşında? Aslışah Alkoçlar Aslışah Alkoçlar hangi burç?

Aslışah Alkoçlar aslen İzmirlidir. Aslışah Alkoçlar şuan 25 yaşında ve oğlak burcudur.

Aslışah Alkoçlar Kimdir?

1993 doğumlu olan Aslışah Alkoçlar İzmir’de doğmuş,boyu 1.73’tür. Sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit’in torunudur. Annesi de yine yeşilçamdan tanıdığımız ve “Güllüşah” karakteri ile hafızalara kazınan Gülşah Alkoçlar’dır. Gülşah Soydan ve Ender Alkoçlar evliliğinin meyvesi, ikilinin küçük kızlarıdır. Ablası ise Neslişah Alkoçlar’dır. Neslişah Alkoçlar, Engin Altan Düzyatan’ın eşidir.

Turcas Petrol ve PETKİM Yönetim Kurulu Üyesi Batu Aksoyile evlenmiş ve boşanmıştır. 1989 doğumludur. Engin Altan Düzyatan, Aslışah Alkoçlar’ın eniştesidir. Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyaltan’ın çocukları Emir Aras Düzyatan, 2016 yılında Aslışah’ı teyze yaptı.Babasının Uludağ’da oteli vardır. Kendisi de İzmir’in Çeşme ilçesine bağlı bir mahalle olan Alaçatı’da bir butik otel açmış olup, işletmektedir.

Hakan Sabancı’nın Eski Sevgilileri

15-16 yaşlarında kar kayağı sporunda milli sporcu olmuştur. Annesi hem de babası sosyetenin göz bebeği turizmciler olması sebebiyle tatil yerlerinde sıkça görüntülenen Alkoçlar, böylelikle medyatik bir isim haline gelmiştir.

Baturay Tekin, Esat Yontuç, Hakan Sabancı gibi ünlü iş adamları ile ilişkisi olmuştur. Oğulcan Engin ile de isimleri anılmıştır.

Türkiye’nin köklü otelcilerinden olan Alkoçlar Ailesi’nin en küçük ferdi de aile mesleğini seçti. Alkoçlar Otelleri’nin sahipleri Gülşah-Ender Alkoçlar çiftinin küçük kızları Aslışah Alkoçlar, Çesme Alaçatı’da bir butik otel açmıştı.

Hakan Sabancı Kimdir?

O dönemler henüz 19 yaşında olan Aslışah Alkoçlar, Alaçatı’nın meşhur sokağında, kendi adını taşıyan beş odalı butik otelle hem iş hayatına, hem de aile mesleğine ilk adımı atmış oldu.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler