Ana SayfaKimdirGamze Özçelik Kimdir?

İlgili Postlar

Gamze Özçelik Kimdir?

Ödül programına tesettürlü çıkarak ödül alan Gamze Özçelik kimdir? Yardımseverliği ile bilinen Gamze Özçelik hakkında bilinmeyenler merak edilenler Gamze Özçelik kimdir haberimizde…


Bugün Doğan Ünlüler

Gamze Özçelik aslen nereli? Gamze Özçelik şuan kaç yaşında? Gamze Özçelik  hangi burç?

Gamze Özçelik aslen İstanbulludur. Gamze Özçelik şuan 36 yaşında ve başak burcudur.

Gamze Özçelik Kimdir?

Gamze Özçelik 26 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Sanatçı başak burcudur. 60 kilogramağırlığında ve 173 boyunda olduğu bilinmektedir. Sanatçının göz rengi kahverengi, saç rengi sarıdır. Tülin Aybay ve Talat Özçelik’in kızları olan Gamze Özçelik Maltepe Anadolu Lisesinde okuduktan sonra Bilgi Üniversitesinde eğitim almaya başlamış ve 2000 yılında Miss Türkey yarışmasında ikinci seçilmiştir.

Sanatçının sadece bir hayır defilesinde podyuma çıktığı bilinmektedir ve Popstar isimli yarışmada da sunuculuk yapmıştır. Sanatçının asıl kendini göstermek istediği yer podyum değil televizyon programları ve dizilerdir.

Oyunculuk Kariyeri

İlk olarak 1998 yılında, Eyvah Kızım Büyüdü adlı yapımla T.V. dizilerine adım atan oyuncu, Cinler ve Periler, Tatlı Hayat, Serseri gibi T.V. yapımları ile kariyerine devam etti. 2004 yılında, Hırsız Var adlı ilk sinema yapımında oynadı.

Bu filmde Haluk Bilginer, Mehmet Ali Erbil gibi deneyimli oyuncularla çalışma fırsatı yakaladı. Seni Seviyorum adını taşıyan bir tiyatro oyununda oynamış olan Gamze Özçelik kariyerine Arka Sokaklar dizisinde devam etmiştir.

Dizileri arasından Tatlı Hayat, Serseri ve Fatih adındaki diziler ile büyük ün toplamıştır. Sanatçı 2004 yapımı olan Hırsız Var adlı sinema filminde de oynamıştır. Ayrıyeten Buzdans adlı ve Türkstar adlı programlarda ise sunuculuk yaptığı bilinmektedir. Arka Sokaklar dizisinde uzun süre oynayan Gamze Özçelik oyunculuğuna da bu dizide de kendine hayran bıraktı.

Haziran 2008’de Uğur Pektaş ile evlenmiş olan Özçelik bu evlilikten Mehmet Pektaş’ı dünyaya getirmiştir. Sanatçıların evliliği ise 2011 yılında son bulmuştur.

Uğur Pektaş Kimdir?

Dizileri ve Filmleri

  • 1998 – Eyvah Kızım Büyüdü (dizi)
  • 2001 – Cinler ve Periler (dizi)
  • 2001 – Tatlı Hayat (dizi)
  • 2003 – Serseri (dizi)
  • 2004 – Hırsız Var!
  • 2005 – Düşler ve Gerçekler (dizi)
  • 2005 – Savcının Karısı (dizi)
  • 2006-2009,2011 – Arka Sokaklar (dizi)
  • 2011 – Canan (dizi)
  • 2018- Mehmetçik KutulAmare

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler