Magazin Haberleri » Diziler » Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri
Kurşun Dizisi Oyuncuları
Kurşun Dizisi Oyuncuları

Kurşun Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kurşun 23 ekim 2019 çarşamba günü Fox Tv ekranlarında ilk bölümü ile 20:00 da  izleyicisi ile buluşan yeni dönemin iddialı dizilerinden bir tanesi. Kurşun dizisi oyuncuları gerçekten önemli isimlerden oluşuyor ve iddiasını ortaya koyuyor.


Kurşun Senaristi Yönetmeni Yapımcısı

Most Production yapımcılığını yaptığı Kurşun dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel oturuyor. Kurşun dizisinin senaryosunu ise Kerem Deren yazıyor. Kerem Deren’le birlikte ek olarak senaryo ekibinde Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’da yer alıyor.

Kurşun Dizisi Konusu

Kurşun dizisinin konusu 1970’li yılların adaletsiz ortaınında İstanbul da adalet peşinde koşan Orhan Atmaca isimli bir savcı ile hırslı ve bir o kadar da güzel bir gazeteci olan Leyla Devrim’in adalet peşinde birlikte verdikleri mücadele ve ikilinin aşklarını anlatıyor. Orhan ve Leyla aşkları ve hırslarıyla 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası; özellikle de bir ülkenin hırslı gençler ile nasıl değiştiği anlatılacak.


Kurşun Dizisi Oyuncuları

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Cemal Can ile Danla Bilic'in Şifreli Konuşması Olay Oldu

Cemal Can ile Danla Bilic’in Şifreli Konuşması Olay Oldu

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da iletişim ödülünü kazanan Gönüllüler takımı, arkadaşlarıyla canlı bağlantı yaparak konuşma ödülü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir