ankara haberleri denizli web tasarım Warez Scriptler Hack Forumu

Ahmet Varlı Kimdir?


25 Mart 1984 yılında Trabzon’da doğan genç oyuncu Ahmet Varlı; Maltepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur.

Ünlü oyuncu, ilk kez 2007’de “Doktorlar” dizisiyle izleyiciler karşısına çıktı. Sonrasında, 2008 yılında çekilen ilk sinema filmi “Şeytanın Pabucu” ile kariyer basamaklarını tırmanmaya başladı. Yetenekli oyuncunun; 2009’da yayınlanan “Bu Kalp Seni Unutur mu?” Dizisindeki “Doktor Orhan” karakteri, “Öyle bir Geçer Zaman ki” dizisindeki “İlhan” karakteri, “Benim İçin Üzülme” dizisindeki “engelli genç-Orhan” karakteri ve “Yılanların Öcü” dizisindeki “Haceli” karakterleriyle sergilediği başarılı performansı ve üstün rol yeteneği hayranlık uyandırmıştı. Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu olan Ahmet Varlı; 2017 yılı Haziran ayı itibariyle, son rol aldığı “Kanatsız Kuşlar” dizisindeki “Ahmet” rolüyle de adından sıkça söz ettirecek.

Tavsiye :  Bengü kimdir?

Ahmet Varlı’nın Oynadığı Eserler

Rol Aldığı Dizi Filmler

Doktorlar(2007-Show TV), Bu Kalp Seni Unutur mu?(2009-Show TV-Doktor Orhan), Yerden Yüksek (2010-TRT 1-Mori Kante), Öyle Bir Geçer Zaman ki (2010-Kanal D-İlhan), Benim İçin Üzülme(2012-ATV-Engelli Orhan), Yılanların Öcü (2014-Show TV-Haceli), Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2016-Fox TV-Pinhan Ağa), Kanatsız Kuşlar(2017-ATV-Ahmet).

Rol Aldığı Sinema Filmleri

Şeytanın Pabucu (2008), Oflu Hoca’nın Şifresi (2014-Başrol), Oflu Hoca’nın Şifresi-2 (2016-Başrol-Müteahhit Ahmet), Taş (2016).

Tiyatro Çalışmaları

2009 yılında, yetenekli oyuncu Ahmet Varlı, “Öyle Bir Zaman Geçer ki” dizisindeki rol arkadaşı Onur Özaydın ile birlikte “Tiyatroperest” isimli bir tiyatro kurdu. İki kişilik “Hayvanat Bahçesi Masalı” adlı tiyatro oyunu, 2010 yılında “Afife Jale Tiyatroda Yeni Kuşak Özel Ödülü” almıştır.

Tavsiye :  Halit Ergenç: Ben Bergü'yü isterim

 

 

 

What's Your Reaction?
Kızgın
0
Kızgın
İnanılmaz
0
İnanılmaz
HaHa
0
HaHa
Beğen
0
Beğen
Muhteşem
0
Muhteşem
Üzgün
0
Üzgün

Comments 0

Bir Cevap Yazın

Ahmet Varlı Kimdir?

log in

Captcha!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image