Hanife Aradığı Damat Adayını Buldu!

Müzmin Gelin Adayı Hanife, Sonunda Aradığı Aşkı Buldu

Star TV ekranında sunucu Zuhal Topal sunumuyla ekrana gelen evlilik programının sevilen gelin adaylarından biri olan Hanife programdan ayrılmasıyla gündeme geldi. Hanife programda aradığı bulamadı ve çok üzüldüğü zamanlar olmuştu. Şans sevilen gelin adayı Hanife’ye dışarıda güldü. Gelin adayı aradığı buldu ve sosyal medya hesabından nispet yaptı. Sevgilisiyle çektirdiği fotoğrafı “İster evlenir, ister eğleniriz!” notuyla paylaştı.

İzdivaç programında bir türlü muradına eremeyen Hanife Gürdal, aradığı aşkı sonunda buldu. Yeni aşkıyla çektirdiği samimi pozu Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen Hanife, paylaşımına eklediği notla sonunda muradına erdiğinin müjdesini verdi. Şimdilik Hanife’nin yeni aşkının kim olduğu ise bilinmiyor.

“Sevmek Bunu Gerektirir”

Hanife sosyal medyayı çok aktif kullanıyor. Çok sevilen gelin adayı instagram hesabından şunları söyledi:

Hayatımda öncelik sırasında ilklerde olan adam beni çok üzdün, seni çok üzdüm, belki çok sevdik diye fazla delirdim çekilmez bir kadın oldum. Her şeye rağmen bizi ayırmayan kaderin, var bir bildiği, kimse kimsenin kahrını çekmez böylesine, aşıksın biliyorum, aşığım biliyorsun işin içinde aşk varsa zaten insan sağır da olur, kör de çünkü sevmek bunu gerektirir. Neden mi? Bu resim çirkiniz belki ama ilk sevgili olduğumuz zamanların beni en mutlu ettiğin üstüme titrediğin zamanları hatırlatan bir resim.Hayırlısı, bizim için dua edin. Allah yardımcımız olsun Kötü şeyler hisseden, düşünen insanlar sizin söyleyecekleriniz bitmez. Biz ister ayrılır ister barışırız, ister evlenir ister eğleniriz!!!

İster gezer tozar, ister hiç görüşmeyiz, biz canımız nasıl isterse öyle yaparız!! Hesabını ahirette Allah’a dünyada ailemize veririz ! Sizi asla ilgilendirmez, zamanında yapmış olduğum bir hatanın bedelini ödedim ödüyorum, bende böyle bu şekilde yaşıyorum !! İnanıyorum aramızdaki aşktan ziyade saygı devam ettikçe ne olursa olsun arkamda, yanımda, yanı başımda duracak bir adam.

Hanife Aradığı Damat Adayını Buldu!
Hanife Aradığı Damat Adayını Buldu!

Bir Cevap Yazın