Ana SayfaKültür ve SanatMüzikKenan Doğulu Yeni Şarkısı 'Bizimdir' İle Birlik Beraberlik Mesajı Veriyor!

İlgili Postlar

Kenan Doğulu Yeni Şarkısı ‘Bizimdir’ İle Birlik Beraberlik Mesajı Veriyor!

Tüm dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu zor zamanları sabırla ve uzaktan da olsa birbirimizle kurduğumuz sevgi bağlarıyla aşacağımıza inanan ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, klibinde sanat dünyasından bir çok ünlü isimlerle bir araya geldiği yeni şarkısı ‘Bizimdir’ ile tüm Türk halkına moral desteği verdi.

Kenan Doğulu Kimdir?

Kenan Doğulu Yeni Şarkısı ‘Bizimdir’ İle Anlamlı Mesaj Veriyor!

Kenan Doğulu; ‘Hayatımız boyunca yaşadığımız en zorlu dönemlerden birine şahitlik ediyoruz. Belki de ilk kez tüm dünya ortak bir kaderi paylaşıyor. Tüm insanlık olarak aynı gezegeni paylaştığımızı, aynı havayı soluduğumuzu belki ilk kez bu kadar iyi anlıyoruz, empati kurmaya çalışıyoruz ve katkıda bulunmak istiyoruz. Ben de bu dönemde biraz moral verebilmek, yalnız olmadığımızı hissetmek, bu mücadelede hep birlikte olduğumuzu hatırlatabilmek adına bir süre önce yaptığım ‘Bizimdir’ şarkımı paylaşmak istedim. Bu paylaşımda benimle aynı hisleri yaşayan dostlarıma çok teşekkür ederim. İnanıyorum ki bu zorlu günleri hep birlikte, sabır, sevgi, anlayış, empati ve özenle atlatacağız. Müzikle, sanatla hayata tutunacağız, renk katacağız’ diyerek birlik beraberlik mesajı verdi.

İşte Kenan Doğulu’nun Bizimdir klibi…

BİZİMDİR TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINLANDI!

“Bizimdir” şarkısının sözü Kenan Doğulu’ya, bestesi ve düzenlemesi Bora Uzer’e ait olan şarkıda kopuz ve perdesiz gitarda Erkan Oğur, rhodes piyanoda Anıl Tuncer yer alıyor. Kenan Doğulu, ilk kez 15 Ekim 2019 Harbiye Cemil Topuzlu Açık hava Tiyatrosundaki konserinde seslendirdiği “Bizimdir” şarkısında barış ile kardeşlik temalarına yer veriliyor. Yaşadığımız zor zamanlara dikkat çeken ve bu zorlukların ancak birlikte aşılacağı mesajını barındıran “Bizimdir” şarkısı Doğulu Prodüksiyon ve DMC işbirliğiyle bugün tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Ünlü fotoğraf sanatçısı Candaş Arın’ın yönetmenliğinde yaklaşık üç ay süren klip çekiminde;  Beren Saat, Uğur Yucel, Işıl Yücesoy, Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola, Belçim Bilgin, Engin Öztürk, Gonca Vuslateri, Emre Karayel, Kaan Çakır, Selim Bayraktar, İpek Erdem gibi oyuncuların yanı sıra Sıla, Sertab Erener, Can Bonomo, Gökhan Türkmen, Ceylan Ertem, Erkan Oğur, Evrencan Gündüz, Kalben, İzzet Öz, Melis Fis, Nino Varon, Simge Sağın yer alıyor.

HİÇ KOLAY DEĞİL

DÜNYA NE HALE GELDİ BAK

HER YERDE HÜZÜN VAR

KORKMAMAK ÇOK ZOR

HER ACI YÜREĞİNİ KANATIR

TÜRLÜ TÜRLÜ HİKAYE

İSYAN KEMİĞE DAYANDI

ZAMAN BİRLEŞME ZAMANI

HAKSIZ MIYIM?

ORADA BİR KÜÇÜK KIRIK KAYIP KALP

O KALP BİZİMDİR

ORADA YIKIK DÖKÜK BİR KÖY UZAKTA

O KÖY BİZİMDİR

HİÇ KOLAY DEĞİL

İNSAN NE HALE GELDİ BAK

HER YERDE KAVGA VAR

KIRILMAMAK ÇOK ZOR

Kenan Doğulu’dan Şok Eden Beren Saat İtirafı!!!…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler