Ana SayfaÜnlülerÜnlü Şarkıcı İtiraf Etti: İntiharı Düşündüm!!!...

İlgili Postlar

Ünlü Şarkıcı İtiraf Etti: İntiharı Düşündüm!!!…

Ünlü şarkıcı İpek Açar’ın sunduğu TRT Müzik ekranlarında sevilerek izlenen İpek Açar ile İpek Yolu Programı’nın  bu Cuma akşamı konuğu, Türk Pop Müziğinde muhteşem sesinin yanı sıra kendi sözleri olan şarkıları ve besteleriyle de beğenilen Tuğba Özerk.

Ünlü Şarkıcı İtiraf Etti: İntiharı Düşündüm!!!…

Tuğba Özerk ve İpek Açar, konser tadındaki İpek Açar ile İpek Yolu programında muhteşem performanslar sergileyip, beraber düetler yaptılar. Sunucu İpek Açar ile İpek Yolu Programı, televizon izleyicisi için, içinde bulunduğumuz Korona Günleri’nde ekranlardaki tek konser programı olma özelliğini de taşıyor.

Tuğba Özerk; ” O An Yaşamak İstemedim

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk, “Gidesim Geldi” şarkısını seslendirdikten sonra programın sunucusu İpek Açar, şarkının hikayesini sordu. İpek Açar: “İçli geldi bana, belli ki çok büyük bir yaşanmışlık var bu şarkıda, ne oldu yazdın” deyince Tuğba Özerk’ten stüdyodakileri ve İpek Açar’ı çok şaşırtan bir cevap geldi: “Hayatımın bir döneminde kendi yaşamımdan vazgeçtiğim bir an oldu. O an bu şarkıyı yazdım. O an yaşamak istemedim. Ama yaşamak güzel, hayat güzel, böyle şeyleri hiç aklımıza bile getirmeyelim. Bunu ilk kez senin programında söyledim, nasıl da söyleyebildim bilmiyorum.  Bazen insan her şeyi bırakıyor ama, sevenleri onu bırakmıyor” ifadelerini kullandı.

İşte Tuğba Özerk Ve İpek Açar;

Tuğba Özerk Ve İpek Açar
Tuğba Özerk Ve İpek Açar

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler