Ana SayfaÜnlülerSurvivor 2018'in birincisi Adem'den adada cinsellik itirafı!

İlgili Postlar

Survivor 2018’in birincisi Adem’den adada cinsellik itirafı!

Bu yıl ki Survivor şampiyonu Adem’den adada cinsellik itirafı ve diğer şok açıklamalar… Milli boksör Adem Kılıççı Survivor 2018’in birincisi olarak adadan çıktı ve hem adaya hem de kendisine dair tüm merak edilenleri Posta gazetesine anlattı! Son günlerde Sabriye ile olan arkadaşlığının sona ermesinden ve Serhat Akın‘ın öne sürdüğü, Sema ile arasındaki aşk iddialarına da açıklık getiren ünlü boksör, bu kez de yaptığı samimi açıklamalarla gündemde…

Serhat Akın’dan Yılın Dedikodusu: Adem ile Sema…

İşte, Survivor 2018’in birincisi Adem’in röportajından seçtiğimiz başlıklar sizlerle…

Ada koşulları epey zor görünüyor. Uyumak, hijyen, her şey problem galiba?

A.K: Zor bir ortam. Aç kalıyorsunuz ama açlıktan da ölmüyorsunuz. Erzağın oluyor, hindistan cevizi kırıyorsun. Sadece istediğin şeyleri yiyemiyorsun. Orada en değer verdiğim şey, özgürlük oldu. Değerini çok iyi anlıyosun. Düşünsenize, tepenizde sürekli biri var ve devamlı bir şeyler “Yasak” diyor.

Adem Kılıççı kimdir

Şampiyonluğunuzu tebrik etmeyenler olmuş. Mesela Sabriye…

A.K: Bana sadece “Sabriye aradı mı?” diye sordular, ben de “Hayır, aramadı” dedim. Nedenini bilmiyorum. Herhangi bir tartışmamız olmadı. Bitti mi bitmedi mi bilmiyorum ama şu anda görüşmüyoruz. Her insanın gönlünde bir aslan yatar. Sabriye’nin gönlündeki aslan ben değilmişim demek ki. Önemli olan milletin gönlündeki aslan olmak. Halk seçiyor sonuçta.

Geçen sene Sabriye ile yakın, Sema ile uzaktınız. Bu sene Sema ile yakındınız.

A.K: Etrafımızdaki gruplaşma, insanları psikolojik olarak tercih yapmaya itiyor. O zaman da doğal olarak birinden uzaklaşıyorsun, o kişiyi tanıma fırsatı bulamıyorsun. Bu sene birbirimizi tanıma fırsatı bulduk. Arada ikinci, üçüncü kişiler yoktu. Aslında geçen sene Sema ile tartışma yaşamadık, yakınlık kuramadık sadece. O duvarı aşamadık.

Adem Kılıççı Sema ile aşk iddialarına ne dedi?      

Serhat sizin Sema ile aşk yaşadığınızı iddia etti. Ne diyeceksiniz?

A.K: Sema benim kardeşim. O bir anne. İddialar kesinlikle asılsız. Bu iftirayı atan kişi hakkında hukuki yollara başvuracağım.

Survivor şampiyonu Adem ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Sema’dan açıklama geldi! Sevgililer mi?

Kız arkadaşlarınızla ilişkiniz devam ediyor mu?

A.K: Özel ilişkilerim hakkında konuşmuyorum. Özel hayatımı yansıttığım zaman beni seven genç kız kitlem farklı tepkiler verebiliyor. Beraber olduğunuz kişiyi taciz edebiliyorlar. Kötü sözler söylenebiliyor. Yaşadım bunu.

Ada’dayken özel ilgi hissettiğiniz birileri oluyor mu?

A.K: Hiç. Bir müddet sonra ben bende olmuyorum. Sadece karnını doyurmayı, dinlenmeyi, uyumayı, kazanmayı düşünüyorsun. Orada duygusal ihtiyaçların olmuyor.

Cinsellik?

A.K: Aklın midende ve şampiyonlukta, üstelik perişansın. Cinsellik, Survivor için biraz lüks.

Survivor Adem Kılıçcı Nagihan Karadere’nin ortaya çıkan şok fotoğrafı

Aylarca yıkanmıyorsunuz, kokmuyor muydunuz?

A.K: Deniz imdada yetişiyor. Tuzlu su temizliyor. Zaten herkes aynı durumda olduğu için… Saçlara, sakallara çok kum giriyor. Ama beni en çok rahatsız eden şey, ödül kazanıp yemek yerken bıyığımın kopup ağzıma girmesiydi.

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler