Ana SayfaDizilerBen Bu Cihana Sığmazam 1. Bölüm Ön İzleme Yayında! Leyla Cezayir'in Yaşadığından...

İlgili Postlar

Ben Bu Cihana Sığmazam 1. Bölüm Ön İzleme Yayında! Leyla Cezayir’in Yaşadığından Habersiz Yas Tutuyor!

Ben Bu Cihana Sığmazam merakla beklenen ilk bölümüyle 20 eylül salı günü ekrana gelecek. Bol aksiyonlu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin, reytingleri alt üst etmesi bekleniyor. Aksiyon ve macera sever izleyici kitlesinin merakla beklediği dizide öne çıkan aile ilişkileri ve tutkulu aşklar da dram seven izleyicilere büyük vaatler sunuyor. Ekip, İstanbul çekimlerinin ardından hikayenin yurt dışında geçen bölümlerini çekmek için ipek yolunun başkenti ve aynı zamanda dünya tarihinde 16 devlete başkentlik yapmış olan Semerkand ve Buhara’ya gidecek. Ben Bu Cihana Sığmazam 1. bölüm ön izleme yayınlandı. Leyla, Cezayir’in yaşadığından habersiz onun yasını tutuyor.

Salı Dizileri 2022

Leyla Cezayir’in Yaşadığından Habersiz Yas Tutuyor!

Ben Bu Cihana Sığmazan dizisinin 1. bölüm ön izlemesinde; Leyla, Cezayir’in doğum gününde aileyi bir araya toplayıp bir türkü söylüyor. Cezayir ise, yeni karısı ve kızıyla birlikte doğum gününü kutluyor.

İşte Ben Bu Cihana Sığmazam 1. bölüm 1. ön izleme…

EN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yeni sezonda izleyicisiyle buluşacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam’ın kadrosunda birbirinden değerli başarılı oyuncular yer alıyor. Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf),  Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam) gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM DİZİSİNİN KONUSU!

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alıyor. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için kendisini öldü olarak gösterilerek yeni bir hayata başlıyor. Cezayir Türk, yurt dışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile yolları kesişiyor. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini biliyor.

Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre oluyor ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalıyor. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi yoktur. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin 1. Bölüm Fragmanı Yayında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler