teensexonline.com
Ana SayfaDizilerYüzleşme Oyuncu Kadrosu

İlgili Postlar

Yüzleşme Oyuncu Kadrosu

G.O.R.A. Aşk Tesadüfleri Sever ve Vizontele  gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini üstleneceği senaryosunu ise son olarak Oyunbozan, Filinta gibi dizilerin senaristliğini üslenen Altuğ Küçük’ün yazacağı yeni dizi Yüzleşme’nin çekimleri 10 ocak perşembe günü başlaması bekleniyor. Yüzleşme oyuncu kadrosu belli olduktan sonra heyecan biraz daha arttı ve oyuncuların fanatikleri dizinin başlaması için gün sayıyor.

Yüzleşme Dizisi Bomba Gibi Geliyor

Kanal D’nin; yapımı T Company, yapımcılığı Bülent Turgut’a ait yeni dizisi Yüzleşme’nin ilk tanıtımı yayınlandı. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün yazdığı yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in üstlendiği dizinin tanıtımı büyük merak uyandırdı.

Ailesinden yadigar çiçek yetiştirme ve esans üretimi işiyle uğraşan Fikret’in (Uğur Yücel) ‘Özüm gibi, gözüm gibi büyüttüğüm kızım kayıp, bir o yok, bir de kokusu yok’ dediği tanıtım, izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun paylaştığı Yüzleşme’de; Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Darda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül de yer alıyor.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçen hikâyede; 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yüzleşme, yakında Kanal D’de!

Yüzleşme Dizisi Konusu

Yüzleşme dizisi tam bir intikam hikayesini anlatıyor. İntikam üzerine kurgulanmış kriminal drama türünde bomba gibi bir dizi ekranlarda yerini aldı. Yüzleşme dizisi çiçek ve koku üretimi ile ünlü Kalender kasabasında hayat buluyor. Kalender’de 15 yıldır saklanan tüm sırlar adım adım ortaya çıkacak ve hiç kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacak.

Yüzleşme Oyuncu Kadrosu ve Yüzleşme Karakterleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler