Ana SayfaDizilerSiyah Beyaz Aşk oyuncu kadrosu

İlgili Postlar

Siyah Beyaz Aşk oyuncu kadrosu

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Birce Akalay , Muhammet Uzuner, Arzu Gamze Kılınç’ın paylaştıkları Kanal D’nin sevilen dizi Siyah Beyaz Aşk’ın oyuncuları kimlerdir? Siyah Beyaz Aşk dizisi konusu, künyesi, oyuncu, kadrosu, yayın saati ve gününe daha da fazlası tüm merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz.

Siyah Beyaz Aşk oyuncuları

İbrahim Çelikkol kimdir?

İbrahim Çelikkol kimdir?

Uğur Aslan kimdir?

Uğur Aslan kimdir?

Deniz Celiloğlu kimdir?

Deniz Celiloğlu kimdir?

Cahit Gök kimdir?

Cahit Gök kimdir?

Sinem Ünsal kimdir?

Sinem Ünsal kimdir?

Kadriye Kenter kimdir?

Kadriye Kenter kimdir?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin konusu

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Siyah Beyaz Aşk dizisinin künyesi

Yapım : D Productions
Yapımcı : Lale Eren, Ayşe E. Durmaz
Drama Koordinatörü: Emel Sakarya Aksoy
Yönetmen: Yasin Uslu
Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal
Senaryo: Eylem Canpolat, Sema Ergenekon
Görüntü Yönetmeni: Ferhat Öçmen
Sanat Yönetmeni: Murat Güney
Müzik: Yıldıray Gürgen
Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay (Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan (Cem), Sinem Ünsal (Gülsüm) ve Kadriye Kenter (Handan)

Yayın Saati

Ferhat ve Aslı’nın hikayesi! Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesini konu alan “Siyah Beyaz Aşk” ın genel hikayesinin anlatıldığı izleyenlerinin yeni bölümlerini sabırsızlıkla beklediği Siyah Beyaz Aşk dizisi her Pazartesi saat 20.00’da Kanal D ekranlarında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler