Ana SayfaDizilerKusursuz Kiracı Dizisinin ilk Fragmanı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

İlgili Postlar

Kusursuz Kiracı Dizisinin ilk Fragmanı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu Mu?

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Kusursuz Kiracı, ilk fragmanıyla büyük beğeni topladı. MF Yapım imzalı yeni dizi Kusursuz Kiracı, iddialı yapımlar arasında yerini aldı. Dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenirken, senaryosunu Nermin Yıldırım kaleme alıyor. Kusursuz Kiracı dizisinin konusu, ne zaman başlayacak ve oyuncuları hakkındaki bilgiler haberimizde…

Dilan Çiçek Deniz Kimdir?

Serkay Tütüncü Kimdir?

Kusursuz Kiracı Dizisinin ilk Fragmanı Yayınlandı!

MF Yapım imzalı yeni dizi Kusursuz Kiracı ilk tanıtım fragmanı ile izleyicide merak uyandırdı. Yayın tarihi henüz açıklanmayan dizinin başrolünde güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan üstlenirken, senaryosunu Nermin Yıldırım kaleme alıyor. İşte, Kusursuz Kiracı dizisinin konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler haberimizde…

İşte Kusursuz Kiracı dizisinin ilk fragmanı…

 

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİNİN KONUSU!

Kusursuz Kiracı’da ana karakteri Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması olaylarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar. Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar.

Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır. Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır. Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.

KUSURSUZ KİRACI OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kusursuz Kiracı dizisinin oyuncu kadrosunda; Dilan Çiçek Deniz (Mona Ünkap), Serkay Tütüncü (Yakup Ortaç), Bennu Yıldırımlar ( Madame Vula), Melisa Döngel (Leyla), Ruhi Sarı, Rüçhan Çalışkur, Beyti Engin, Özlem Tokaslan, Umut Kurt, Deniz Cengiz (Suzi Dinç), İncinur Daşdemir, Nilsu Yılmaz  (Pelin Polat) gibi isimler yer alıyor.

Yeni ve usta oyuncuları bir araya getiren Kusursuz Kiracı dizisi, Fox Tv ekranlarında yayınlanmak için gün sayıyor. Yeni sezonda yayınlanması beklenen dizi şimdiden büyük beğeni topladı.

Bennu Yıldırımlar Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler