Magazin Haberleri » Kimdir » Irmak Atuk kimdir?
Irmak Atuk kimdir?
Irmak Atuk kimdir?

Irmak Atuk kimdir?

Türkiye’nin önemli isimlerinden birisi olan Irmak Atuk¸model ve sunucu olarak tanınıyor. Peki, özel yaşamında Irmak Atuk kimdir?Türkiye’de oyunculuktan sunuculuğa kadar çok farklı alanlarda izleyici karşısına çıkan Irmak Atuk¸ güzelliği ve projelerdeki başarısıyla dikkat çekiyor.
Bugün Doğan Ünlüler


Irmak Atuk kimdir? Irmak Atuk aslen nerelidir? Irmak Atuk kaç yaşında? Irmak Atuk hangi burç?

Irmak Atuk 24 Kasım 1985 tarihinde doğdu. İzmirli olan oyuncu, aslen İzmirli olup yay burcudur.

Irmak Atuk kimdir, kaç yaşında?

Irmak Atuk güzelliği ile dikkat çekerken tanınması da bu özelliği ile oldu. 2002 yılında gerçekleştirilen Best Model of Turkey yarışmasında katılan oyuncu, bu yarışmada birinci olarak tüm Türkiye’de tanındı. Daha sonrasında Türkiye’yi dünya klasmanında temsil eden Irmak Atuk, Best Model of the World yarışmasında da ikinci olarak büyük bir başarı elde etti.

Modellikten ziyade oyuncu olmayı isteyen Irmak Atuk, daha sonrasında bu alana yöneldi. İlk defa 2003 yılında profesyonel oyunculuk kariyerine başlayan Irmak Atuk, pek çok projede yer alarak iyi bir kariyer sağladı.Survivor’a katılan ünlülerden birisi olan Irmak Atuk, 2013’te düzenlenen yarışmada yer almış ve 87 gün adada kalmıştı.

Irmak Atuk dizi ve filmleri

Irmak Atuk’un bugüne kadar yer aldığı dizi ve projeler ise şöyle;


  • Doktorlar – 2006
  • Ölümüne Sevdalar – 2005
  • Gurbet Kadını – 2003
  • Lise Defteri – 2003

Oyuncu bu projelerde yer almasının yanı sıra pek çok programın sunuculuğunu yaptı. Aynı zamanda modellik yaptığı yıllarda da yine defilelerin aranan yüzlerinden birisiydi.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Safir Çevik Kimdir?

Safir Çevik Kimdir?

Bir şeyler dicem sana (Duvar) feat parçalarıyla YouTube’u sallayan müzisyen Safir Çevik Kimdir? Safir Çevik Kaç Yaşında? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir