Ana SayfaKimdirCeylan Koynat Kimdir?

İlgili Postlar

Ceylan Koynat Kimdir?

Türk şarkıcı olan Ceylan Koynat  Kimdir? Ceylan Koynat  kaç yaşında ? Ceylan Koynat  şarkıları nelerdir? Ceylan Koynat  aslen nereli? Ceylan Koynat  hangi burç? Ceylan Koynat hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.

28 Haziran Doğumlu Ünlüler

Ceylan Koynat  Kaç Yaşında? Ceylan Koynat Aslen Nereli? Ceylan Koynat Hangi Burç?

Başarılı şarkıcı Ceylan Koynat, 28 Ağustos 1989 yılında İstanbulda’da dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir olan başarılı oyuncu Terazi burcudur.

Terazi Burcu Ünlüler

Ceylan Koynat Kimdir?

Başarılı şarkıcı Ceylan Koynat, 28 Ağustos 1989 yılında İstanbulda’da dünyaya gelmiştir. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde şan ve THM repertuar eğitimleri almış. Babası hapse girdiği için lise yıllarında okulu bırakıp müzik sektöründe çalışmaya başlamış. Kendisini O Ses Türkiye de tanıtan Ceylan Koynat Elemede Dert Bende Derman Sende şarkısını söyleyen Ceylan Koynat jüri üyelerinden Murat, Ebru ve Gökhanı döndürerek baya bir kitle sagibi yapmıştır. Ceylan, Ebruyu seçti ve Ebru Gündeş’in takımına katıldı. Katıldığı yarışmada rahatsızlık olmasına  rağmen sahneye çıkmış ve şarkı söylemiştir. O Ses Türkiye den elendikten sonra kendi şarkılarını çıkarmaya başlamış ve hayran kitlesini arttırmıştır.

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler