Ana SayfaDizilerÇocukluk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

İlgili Postlar

Çocukluk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Fox Tv’nin yeni Çocukluk dizisi, Kimsesizler dizisi olarak tanıtımı yapılmıştı. Ancak, dizinin ismi Çocukluk olarak değiştirildi. Erdal Beşikçioğlu, çocuk oyuncu Beren Gökyıldız ve Burcu Özberk‘in başrollerini paylaştığı dizi izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor. Kimsesizler dizisinde, bir çok kimsesiz çocuğun travmaları ekrana gelecek. Dizi, evlatlık verilmek için şirinlik göstermek istemeyen ve birbirine tutunup mutlu olan çocukların yaşadığı bir yuvayı konu oluyor. Çocukluk dizisinin, ilk bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı, Çocukluk dizisinin yayın tarihi belli oldu.

 Cuma Dizileri 2020

Çocukluk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Fox Tv’de yayınlanacak olan dizinin ismi Kimsesizler olarak kararlaştırılmıştı. Ancak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı dizinin adına tepki gösterdi. Durum böyle olunca da dizinin ismi Çocukluk olarak değiştirildi. Merakla beklenen Çocukluk dizisi 9 Ekim Cuma günü ilk bölümüyle ekrana gelecek.

İşte Çocukluk dizisinin 1. bölüm 1. fragmanı…

https://youtu.be/mjK6OD09wkk

İşte Çocukluk dizisinin 1. bölüm 2. fragmanı….

Çocuk bakım evinde yaşayan bir grup çocuk, başka ailelere evlatlık verilmek istemez. Her seferinde kendilerini evlatlık almak isteyenleri vazgeçirmenin bir yolunu bulurlar. Çünkü, onlar birbirleriyle ve kendilerinden sorumlu olan görevliden çok memnundurlar. Kendi dünyalarını orada kuran bir çocuk, yeni gelen bir çocuğun travmasını anladığı için onu yanlarına alıp, nasıl beraber mutlu olabileceklerini birlerine anlatır. Böylelikle çocuklar, böyle bir yuvadan ayrılmak istemezler. Başlarındaki görevli ise, görevi gereği o çocuklara aile edindirmek zorundadır. Ama, çocuklar ne o ağabeylerinden nede bakım evinden ayrılmak istemez.

ÇOCUKLUK DİZİSİNİN KONUSU!

Kimsesizler dizisi, bir çocuk bakımevinde geçer. Kimisi annesi babası onu istemediği için, kimi daha annesini babasını tanıma fırsatı olmadan, kaybettiği için yetimhanede kalmak zorunda kalır. Bu bakım evinde sıkı kurallar ve soğuk bakışlar vardır. Sevgi ve ilgi ne yazık ki yoktur. Ancak çocuklar yetimhanede cesurca ve bir birlerine sığınıp dayanarak yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. Kimi çocuk zorluk gördüğü için güçlü bir yapıya sahipken kimisi de yeni düşmüş yetimhaneye ve çok ürkek ancak hepsinin ortak bir gayesi vardır. O da yaşamak; çok şey istemiyorlar tek istedikleri şey sevgi ile büyümektir.

Kimsesizler Dizisinin 2. Ve 3. Tanıtımı Yayınlandı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler