Magazin Haberleri » Diziler » Cuma Dizileri 2019
Cuma Dizileri
Cuma Dizileri

Cuma Dizileri 2019

Nihayet 2019’un başladı ve biten diziler, devam eden diziler ve yeni başlayan diziler çok merak ediliyor ve yeni bölümleri merak ediliyor. Birbirinden iddialı yapımların yer aldığı cuma dizileri 2019 için en çok merak edilenler arasında ön sıralarda yer alıyor. Cuma dizileri reytingleri de en az diziler kadar ilgi çekmeye devam ediyor. Cuma günü dizileri tercih etmeyen diğer kanallarda salı hangi programlar var?


Cuma günleri hangi diziler var?

2019’un ilk üç haftasında reklam sorunları sebebiyle ara verilmesi sonrasında dizilerin geri dönüşüyle birlikte yeni bölümler ekranlara döndü ve cuma dizileri arasındaki rekabet merakla bekleniyor. Cuma akşamları ekranlara gelen 5 dizi var ve bütün hepsi 2018’den devam eden iddialı yapımlar. Cuma dizileri reyting sonuçları arasında lokomotif bir dizi yok ve diziler kendilerine özgü izleyici kitlesine sahip. Reyting sonuçlarına bakılınca ön sırada yer alan Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinde biri olan devam eden diziler arasında en eskisi olan ve 500 bölümü deviren Kanal D dizisi Arka Sokaklar ön plana çıkıyor. Cuma akşamlarının en taze dizisi olan Show TV ekranlarında yer alan Gülperi de zirveyi zorlamaya devam ediyor.

Cumartesi Dizileri

Az diziye sahip olan TV8’in gözde dizisi Kızım kalan üçlünün bir adım önünde yer alırken TRT1’in tarih dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid ise yakın takipte devam ediyor. Sosyal medyadaki etkisiyle ön plana çıkan ve reytinglerde bunu yansıtamadığı gözlemlenen Star TV dizisi İstanbullu Gelin ise sıkı takipte devam ediyor.

Cuma akşamları dizi yayınlamayan kanallar olan ATV ve Fox TV ise cuma günlerini film kuşağı ile dolduruyor.

Televizyon Ekranlarındaki Cuma Dizileri

En kalabalık dizi günlerinden biri olan cuma günü ekranlarda yer alan cuma dizileri sırasıyla Kanal D’de Arka Sokaklar, Show TV dizisi Gülperi, TV8 dizisi Kızım, TRT1 dizisi Payitaht Abdülhamit ve Star TV’de İstanbullu Gelin. Tüm bu diziler reyting sonuçları sıralamasında daha üst sırada yer almak için mücadele ediyorlar.

Diğer Kanallarda Cuma Hangi Programlar Var?

Önde gelen kanallardan ATV ve Fox TV ise perşembeleri film kuşağı tercihinde bulunmuş durumda.


 

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Cahide Cemal'i Alt Etmeyi Başarabilecek Mi

Sevgili Geçmiş Final Bölümü Fragmanı Yayında! Cahide Cemal’i Alt Etmeyi Başarabilecek Mi?

Star Tv ekranlarının yeni dizilerinden Sevgili Geçmiş 8. bölümüyle final yapma kararı aldı. Dizinin son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir