Magazin Haberleri » Diziler » Perşembe Dizileri 2019
Perşembe dizileri
Perşembe dizileri

Perşembe Dizileri 2019

2019’un başlamasıyla birlikte biten diziler, devam eden diziler ve yeni başlayan diziler çok ama çok merak ediliyor. Güçlü yapımların yer aldığı Perşembe dizileri 2019 için en çok merak edilenler arasında yerini alıyor. Perşembe dizileri reytingleri de en az diziler kadar ilgi çekmeye devam ediyor. Perşembe günü dizileri tercih etmeyen diğer kanallarda salı hangi programlar var?


Perşembe günleri hangi diziler var?

Yılbaşı sonrasında 3 hafta dizileri izlememize engel teşkil eden reklam sorunları sonrasında diziler ekranlara bomba gibi dönüş yapmaya hazırlanırken şimdiden perşembe dizileri arasındaki rekabet merak edilir oldu. Yayınlandığı günden bu yana ciddi bir izleyici kitlesi kazanan ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova perşembe akşamları arasındaki en popüler dizi konumunda. Perşembe dizileri arasında henüz en yeni konumundaki Show TV dizisi Çarpışma da diğer dizilerin bir adım önünde görünüyor. Birbirine yakın olan üç diziden bir diğeri Star TV ekranlarında yer alan ve konusuyla büyük yankı uyandıran Avlu. Bahsi geçen üçlünün diğer dizisi ise aralarında en uzun soluklu olan ve bir yabancı dizinin uyarlaması olan Fox TV ekranlarında izlediğimiz Bizim Hikaye. Önde gelen kanallar arasında yer alan ve perşembe akşamları dizi yayınlayan TRT1’de ise Mehmetçik Kutlu Zafer ekranlara geliyor.

Cuma Dizileri

Dizi yayınlamayan kanallarda TV8’de perşembe akşamları yarışma programları yer alırken dönem itibarı ile O Ses Türkiye perşembe akşamları izleyicisiyle buluşuyor. Dizilerden yana şansı yaver gitmeyen ve patlama yapması beklenen Kanal D ise perşembe akşamlarını film kuşağı olarak belirlemiş durumda.

Televizyon Ekranlarındaki Perşembe Dizileri

Perşembe günleri en kalabalık diziye sahip günlerden bir tanesi. Ekranlarda yerini alan perşembe dizileri sırasıyla ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, Star TV’de Avlu, Fox TV’de Bizim Hikaye, Show TV’de Çarpışma ve TRT1 ekranlarında izlediğimiz Mehmetçik Kutlu Zafer. Tüm bu diziler reyting sonuçları sıralamasında daha üst sırada yer almak için yarışıyorlar.

Diğer Kanallarda Perşembe Hangi Programlar Var?

Yarışmalarıyla ön plana çıkan TV8’de perşembe akşamları O Ses Türkiye yer alırken bir diğer önde gelen kanal olan Kanal D ise perşembeleri film kuşağı tercihinde bulunmuş durumda.


Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Aziz Minyatürü Alabilecek Mi

Vuslat 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aziz Minyatürü Alabilecek Mi?

TRT 1 ekranlarında iki sezondur büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Vuslat, 37. yeni bölümüyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir