Magazin Haberleri » Diziler » Çarşamba Dizileri 2019
Çarşamba Dizileri 2019
Çarşamba Dizileri

Çarşamba Dizileri 2019

2019’un başlamasıyla birlikte biten diziler, devam eden diziler ve yeni başlayan diziler çok ama çok merak ediliyor. Çarşamba dizileri 2019 için en çok merak edilip aranan konulardan biri durumunda. Çarşamba dizileri reytingleri de en az  diziler kadar merak ediliyor. Çarşamba günü dizileri tercih etmeyen diğer kanallarda salı hangi programlar var?


Perşembe Dizileri

Çarşamba günleri hangi diziler var?

Yılın ilk ayında yaşanan reklam krizi sonrasında ekranlara geri dönen dizilerin performansları ve sıralamaları merak ediliyor. Çarşamba dizileri de tüm diziler arasında sürekli ilk 5’te yer alan iki dizi barındırıyor. Bunlardan biri TRT1’de ekranlara gelen Türk tarihi için önemli olan Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemini anlatan Diriliş Ertuğrul. Bir diğeri de ATV ekranlarında yer alan acıklı hikayesi ile izleyicileri ekranlara adeta çivileyen Sen Anlat Karadeniz. Yılların eskitemediği ikinci kuşağı da yakalamayı başaran Çocuklar Duymasın Kanal D ekranlarında yerini alırken TV8’de Gülse Birsel‘in komedi dizisi Jet Sosyete televizyon ekranlarındaki bir diğer dizi olarak yer alıyor.

Fox TV’de İlker Ayrık‘ın sunduğu Yaparsın Aşkım isimli çiftleri yarıştıran yarışma programı yerini alıyor. Hafta boyu iddialı dizilerle izleyici buluşturan Show TV ve Star TV ise çarşamba günlerini dizilerden yoksun film kuşağı olarak değerlendiriyor.

Televizyon Ekranlarındaki Çarşamba Dizileri

Çarşamba günü ekranlarda şu an 4 dizi yer alıyor. TRT1’de Diriliş Ertuğrul, ATV’de Sen Anlat Karadeniz, TV8’de Jet Sosyete ve Kanal D’de Çocuklar Duymasın yer alıyor ve reyting sonuçları sıralamasında daha üst sırada yer almak için yarışıyorlar.

Diğer Kanallarda Çarşamba Hangi Programlar Var?

4 kanalda yayınlanan çarşamba dizileri haricinde 3 kanalda da dizilerden farklı programlar yer alıyor. Ekranlarda uzun yıllardır kendine yer bulan yarışma programlarından biri olan Yaparsın Aşkım Fox TV’de çarşamba akşamları izleyiciyle yer alıyor. Güçlü yapımlara sahip önde gelen kanallardan Show TV ve Star TV güçlü dizilerin yerldığı çarşamba akşamları dizi yayınlamak yerine film kuşağı olarak belirlemiş durumda.


Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Züleyha Yılmaz'a Onu Sildiğini Söylüyor

Bir Zamanlar Çukurova 44. Bölüm Fragmanı Yayında! Züleyha Yılmaz’a Onu Sildiğini Söylüyor!

Bir Zamanlar Çukurova 44. yeni bölümüyle 14 Kasım Perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir