SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Diziler » Çarşamba Dizileri 2020
Çarşamba Dizileri 2020
Çarşamba Dizileri 2020

Çarşamba Dizileri 2020

2019’un başlamasıyla birlikte biten diziler, devam eden diziler ve yeni başlayan diziler çok ama çok merak ediliyor. Çarşamba dizileri 2019 için en çok merak edilip aranan konulardan biri durumunda. Çarşamba dizileri reytingleri de en az  diziler kadar merak ediliyor. Çarşamba günü dizileri tercih etmeyen diğer kanallarda salı hangi programlar var?


Perşembe Dizileri

Çarşamba günleri hangi diziler var?

Yılın ilk ayında yaşanan reklam krizi sonrasında ekranlara geri dönen dizilerin performansları ve sıralamaları merak ediliyor. Çarşamba dizileri birbirinden iddialı dizileri barındırıyor. ATV’de ekranlara gelen Türk tarihi için önemli olan Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemini anlatan Diriliş Ertuğrul’un devamı olan Kuruluş: Osman, bir başka iddialı dizi ikinci sezonunu geçiren Afili Aşk Kanal D ekranlarında yerini alırken TV8’deDoğduğun Ev Kaderindir televizyon ekranlarındaki bir diğer dizi olarak yer alıyor. TRT1 ekranlarında Benim Adım Melek yer alırken Show TV’de ise yeni sezonda başlayan Zemheri yer alıyor.

2019’da Biten Diziler

Fox TV’de İlker Ayrık‘ın sunduğu Yaparsın Aşkım isimli çiftleri yarıştıran yarışma programı yerini alıyor. Hafta boyu iddialı dizilerle izleyici buluşturan Show TV ve Star TV ise çarşamba günlerini dizilerden yoksun film kuşağı olarak değerlendiriyor.

Televizyon Ekranlarındaki Çarşamba Dizileri

Çarşamba günü ekranlarda şu an 4 dizi yer alıyor. TRT1’de Diriliş Ertuğrul, ATV’de Sen Anlat Karadeniz, TV8’de Jet Sosyete ve Kanal D’de Çocuklar Duymasın yer alıyor ve reyting sonuçları sıralamasında daha üst sırada yer almak için yarışıyorlar.

Diğer Kanallarda Çarşamba Hangi Programlar Var?

5 kanalda yayınlanan çarşamba dizileri haricinde 2 kanalda da dizilerden farklı programlar yer alıyor. Ekranlarda uzun yıllardır kendine yer bulan yarışma programlarından biri olan Yaparsın Aşkım Fox TV’de çarşamba akşamları izleyiciyle yer alıyor. Güçlü yapımlara sahip önde gelen kanallardan Show TV ve Star TV güçlü dizilerin yerldığı çarşamba akşamları dizi yayınlamak yerine film kuşağı olarak belirlemiş durumda.


Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Sema Öztürk, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Ayrıldı Mı?

Sema Öztürk, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Ayrıldı Mı?

Atv ekranlarının efsaneleşen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dün akşam 157. bölümüyle ekrana geldi. Bicolar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir