Magazin Haberleri » Diziler » Cumartesi Dizileri 2019
Cumartesi dizileri reyitngleri
Cumartesi dizileri

Cumartesi Dizileri 2019

Nihayet 2019’un başladı ve biten diziler, devam eden diziler ve yeni başlayan diziler çok merak ediliyor ve yeni bölümleri merak ediliyor. Keyifli yapımların yer aldığı cumartesi dizileri 2019 için en çok merak edilenler arasında ön sıralarda yer alıyor. Cumartesi dizileri reytingleri de en az diziler kadar ilgi çekmeye devam ediyor. Cumartesi günü dizileri tercih etmeyen diğer kanallarda salı hangi programlar var?


Pazar Dizileri

Cumartesi günleri hangi diziler var?

Haftanın diziler açısından en fakir günü cumartesi ve cumartesi dizileri reyting sonuçları değerlendirildiğinde üst sıralarda yer almayı başarıyorlar. Cumartesi günleri ekranlarda sadece 3 dizi yer alıyor. Cumartesinin en iddialı dizisi son dönemde çok büyük sıçrama yapan Can Yaman ve Demet Özdemir’in başrollerinde olduğu Erkenci Kuş. Cumartesi geceleri Kanal D ekranlarında ise İkizler Memo-Can yer alıyor. TRT1’de ise kendine özgü bir izleyici kitlesi olan Kalk Gidelim ekranlara geliyor.

Dizi yayınlanmayan diğer kanallarda ise yarışma programları veya filmler yer alıyor. Yarışma formatları açısından başarılı olan TV8 ekranlarında cumartesi günleri O Ses Türkiye yer alıyor. ATV ekranlarında ise çok uzun soluklu bir yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster? isimli yarışma programı yer alıyor. Adeta yarışma programlarının ambargo koyduğu cumartesi günlerinde bir diğer yarışma programı ise Fox TV’de yayınlanan Yaparsın Aşkım. Önde gelen kanallardan olan Show TV’de ise film kuşağı veya Güldür Güldür Show’un tekrarı yer alıyor.

Televizyon Ekranlarındaki Cumartesi Dizileri

Dizi sayısının en az olduğu akşam olan cumartesi akşamları sırasıyla Star TV’de Erkenci Kuş, Kanal D’de İkizler Memo-Can ve TRT1’de Kalk Gidelim ekranlara geliyor. Tüm bu diziler reyting sonuçları sıralamasında daha üst sırada yer almak için mücadele ediyorlar.

Diğer Kanallarda Cuma Hangi Programlar Var?

Dizi yayınlanmayan diğer kanallarda ise yarışma programları hakim. Fox TV’de Yaparsın Aşkım, ATV’de Kim Milyoner Olmak İster, TV8’de O Ses Türkiye ve Show TV’de Güldür Güldür Show veya film kuşağı yer alıyor


Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Kerem'in İtirafı Ayşe'ye Kaza Yaptıracak

Afili Aşk 10. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kerem’in İtirafı Ayşe’ye Kaza Yaptıracak!

Kanal D ekranlarının en çok izlenen yeni fenomen dizilerinden Afili Aşk, bayram dolayısı ile verdiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir