Magazin Haberleri » Diziler » Pazar Dizileri 2019
Pazar Dizileri 2019
Pazar Dizileri

Pazar Dizileri 2019

Nihayet 2019’un başladı ve biten diziler, devam eden diziler ve yeni başlayan diziler çok merak ediliyor ve yeni bölümleri merak ediliyor. Birbirinden iddialı yapımların yer aldığı pazar dizileri 2019 için en çok merak edilenler arasında ön sıralarda yer alıyor. Pazar dizileri reytingleri de en az diziler kadar ilgi çekmeye devam ediyor. Pazar günü dizileri tercih etmeyen diğer kanallarda salı hangi programlar var?


Pazartesi Dizileri

Pazar günleri hangi diziler var?

Haftanın son günü de cumartesi günü gibi haftanın az dizi yayınlanan günlerinden bir tanesi. Pazar günleri ekranlarda yayınlanan 4 dizi bulunuyor. Pazar günlerinin en iddialı dizi olarak Fox TV ekranlarında yer alan reyting sıralamalarında başı çeken asker dizisi Savaşçı öne çıkıyor. Star TV ekranlarında pazar günlerine damga vurmaya hazırlanan iddialı kadroya ve etkileyici bir senaryoya sahip olan flaş yapım Kardeş Çocukları yer alırken Kanal D ekranlarında ise bir başka iddialı kadroya sahip güçlü yapım Bir Litre Göz Yaşı yer alıyor. TRT1 ekranlarında ise kendine özgü bir izleyici kitlesine sahip olan Elimi Bırakma pazar akşamları izleyicisiyle buluşuyor.

Pazar akşamları dizi yayınlamayan diğer kanallarda ise yabancı filmler hakim durumda. Yarışmalarıyla öne çıkan TV8’de fenomen ses yarışması O Ses Türkiye yer alırken hem Show TV hem de ATV ekranlarında ise iddialı yabancı filmler film kuşağında ekranlara geliyor.

Televizyon Ekranlarındaki Pazar Dizileri

Dizi sayısının az olduğu bir başka gün olan pazar akşamları sırasıyla Fox TV ekranlarında Savaşçı, Star TV ekranlarında Kardeş Çocukları, Kanal D’de Bir Litre Gözyaşı ve TRT1 ekranlarında Elimi Bırakma yer alıyor. Tüm bu diziler reyting sonuçları sıralamasında daha üst sırada yer almak için mücadele ediyorlar.

Diğer Kanallarda Pazar Hangi Programlar Var?

Dizilerin olmadığı kanallarda ise TV8’de artık vazgeçilmez olan ses yarışması O Ses Türkiye yer alıtken hem ATV’de hem de Show TV’de iddialı yabancı filmler ekranlara geliyor.


 

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Aziz Olayların Salih'le Bağlantısını Sorguluyor

Vuslat 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aziz Olayların Salih’le Bağlantısını Sorguluyor!

Vuslat merakla beklenen 29. yeni bölümüyle 18 Kasım Pazartesi günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Feride, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir