Berna Öztürk Kimdir?

Survivor 2017 ünlüler kadrosunda yer alacağı açıklandıktan sonra en çok aranan isimlerden olan Berna Öztürk, oldukça renkli bir yaşama sahip.

Türkiye’de daha çok DJ olarak tanımlanan Berna Öztürk, 28 Mart 1984’de dünyaya geldi. Özelikle “Çılgın” karakteri ile tanınarak ünlü olan Öztürk, uzun zamandan beri DJ olarak çalışıyor. Kısa süre içerisinde gecelerin en çok aranan isimlerinden birisi olmayı başaran Berna Öztürk, gece hayatını çok seviyor.

Tarkan’ın Baldızı Olarak Tanındı!

Türkiye’nin süper starı Tarkan ile ilişkisi olan Bilge Öztürk’ün kardeşi güzel yıldız, özellikle “Tarkan’ın Baldızı” olarak bir döneme damga vurmuştu. Magazin sayfalarına sık sık bu tanımlamalar ile yer alsa da, özelikle ablasının Tarkan ile olan ilişkisini sonlandırmasının ardından DJ olarak haberlerde yer aldı.

Eğitimini İstanbul’da Tamamladı

İyi bir öğrenci olan ünlü DJ, eğitimi aksatmadan tamamladı. İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi sosyoloji bölümünü bitiren Berna Öztürk, bu alanda bir kariyer hedeflemese de sosyolojinin gelişimine çok büyük katkılar yaptığını sık sık dile getiriyor.

Mankenlik Yaptı

Bir zamanlar podyumlarda da sık sık gördüğümüz Berna Öztürk, TV dizilerinin yanı sıra bazı tiyatro projelerinde de görev aldı.

Sanatkar Ruhunu Saklıyor!

Yaptığı röportajlarda çalışmaktan kalan zamanlarda davul çalmayı ve resim yapmayı çok sevdiğini söyleyen Berna Öztürk, özellikle resimde çok iddialı. Fakat yeteneğine rağmen bu özelliğini ön plana çıkarmayı sevmiyor ve daha çok müzik ile anılmak istiyor.

Sporu Çok Seviyor!

Düzgün fiziğe sahip olan DJ; aynı zamanda sporu aksatmıyor. Düzenli olarak spor yaptığını her zaman dile getiren başarılı güzel, su sporlarını seviyor ve kite board eğitmenliği yapıyor. Üstelik bu alanda da kariyer hedefleyen Berna Öztürk, ablasının dünya şampiyonasına katılarak kazandığı milli sporcu unvanına sahi olmayı istiyor.

TV8 İşte Benim Stilim Programına Katılmıştı!

2016 yılı öncesinde uzun zamandan beri projelerden uzak kalan Öztürk, TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasına katılmış ve burada moda bilgisiyle de oldukça ilgi çekmişti. Yarışmada oldukça dikkat çekmesine rağmen başarılı olamayan DJ, yarışmanın ilerleyen bölümlerinde elenmekten kurtulamamıştı.

One thought on “Berna Öztürk Kimdir?”

Bir Cevap Yazın