Ana SayfaÜnlülerYasak Elma'daki taciz skandalının ardından Hande Ataizi'den bomba açıklama: Talat Bulut beni...

İlgili Postlar

Yasak Elma’daki taciz skandalının ardından Hande Ataizi’den bomba açıklama: Talat Bulut beni de taciz etti!

Yasak Elma dizisinde yaşanan taciz skandalı iddialarının ardından, bir iddia da Hande Ataizi’den geldi. Ünlü oyuncu Hande Ataizi, “Talat Bulut beni de taciz etti” dedi. Detaylar haberimizde…

Yasak Elma Dizisinde Taciz! Talat Bulut Cephesinden Açıklama…

Hande Ataizi’den taciz açıklaması

Yasak Elma dizisi setinden bomba bir iddia ortaya atıldı. Dizinin başrol oyuncularından Talat Bulut’un, set asistani Özge Şimşek’i taciz ettiği ve zorla dudaklarından öptüğü iddiaları ayyuka çıktı. Taciz iddialarının ardından, bir taciz iddiası da Hande Ataizi’den geldi.

Talat Bulut Kimdir?

Yasak Elma’da taciz skandalı

Yasak Elma dizisinde kostüm asistanı olarak çalışan Özge Şimşek, dizinin başrol oyuncularından Talat Bulut’un kendisini taciz ettiğini iddia etmişti. 19 yaşındaki genç çalışan, “Talat Bulut’un kravatını düzeltecektim, ‘Gel, arka tarafta bakalım’ dedi. Orada beni dudağımdan öptü ve gitti. O olayın şokuyla kaldım öylece ve yapım ekibinin yanına çıktım. Beni öperken yanımda kimse yoktu. Ama beni oraya çağırırken şahitlerim var.” şeklinde iddialarda bulunmuştu.

Talat Bulut’un avukatından taciz açıklaması

İddiaların ardından, Talat Bulut’un avukatından bir açıklama geldi. Bulut’un avukatı; “Müvekkilim Talat Bulut hakkında bir kaç gündür sosyal medyada ve bu gün diğer medya organlarında ortaya atılan iddialar tamamen asılsızdır. Talat Bulut 42 yıl boyunca sanat hayatını saygın bir şekilde sürdürmüş ve toplumsal konulara duyarlılığı ile de sevenlerinin takdirini kazanmış, oldukça sevilen bir sanatçıdır. Bir genç kız babası olan müvekkilim toplumun hassas olduğu bir konuda zan altında bırakılmış, toplum önündeki itibarı zedelenmeye çalışılmıştır. Müvekkilim hakkında ki tüm iddiaları reddetmekle beraber konunun ilgili tarafına karşı yasal başvuru hakkımızı derhal kullanacağımızı kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Hande Ataizi kimdir?

Hande Ataizi: Talat Bulut beni de taciz etti!

İddiaların ayyuka çıkmasının ardından, bir bomba iddia da Hande Ataizi’den geldi. Hande Ataizi, Talat Bulut’un kendisini de taciz ettiğini iddia ederek, “Dünyada tacize karşı bir ayaklanma var. Kadınlar artık daha cesur. Ben de o dönem o tarz şeyler yaşadım. Bu emekçi kız, korkmamış dava açacağını söylemiş, helal olsun.” şeklinde açıklama yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler