Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Tüm Olanlar Şahika'nın Oyunu Çıkıyor!

Yasak Elma 98. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Tüm Olanlar Şahika’nın Oyunu Çıkıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 97. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Hasan Ali, Şahika’yı öldüğünü anlayınca onu boğaza attırıyor. Feride’nin Hasan Ali’nin evinde Şahika’nın kolyesini bulmasıyla Ender, artık Şahika’nın öldürüldüğünden emin oluyor. Ama Şahika’yı karşısında gören Ender ile Caner, çok şaşırıyor. Tüm olanlar Şahika’nın oyunu çıkıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Tüm Olanlar Şahika’nın Oyunu Çıkıyor!

Yasak Elma 98. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Hasan Ali’nin evine davete gitmeden önce Ender ile Şahika bir plan yapıyor. Onun kendilerine bir şey yapamaması için Şahika, önden gidiyor. Ender’de daha sonra Hasan Ali’nin evine gidiyor. Ender, Hasan Ali’nin evinde Şahika’yı bulamayınca tutuşmaya başlıyor.

YASAK ELMA 97. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Hasan Ali, Şahika’nın öldüğünden emin olduktan sonra Sedai’den onu boğaza atmasını istiyor. Sedai, Şahika’yı halıya sarıp üzerine de ağırlık koyup gidip boğaza atıyor. Herkes, Hasan Ali’nin Ankara’da bir eskort kadınlı birlikte olduğunu konuşmaya başlıyor. Bu Feride’nin de kulağına gelince konuşmak için Hasan Ali’nin evine gidiyor.

Orada, yılan şeklinde ‘Ş’ harfli bir kolye buluyor. Yıldız’ın düzenlediği yemekte herkesin içinde Hasan Ali’nin sevgilisi olduğunu onun kolyesini bulduğunu ve o kadının Şahika olduğundan emin olduğunu söylüyor. Yıldız, tartışma büyümesin diye kolyenin kendisine ait olduğunu söylüyor.

Bu arada Cansu, Emir’le çıktığı yemekte Çağatay’ın Yıldız’ı aldattığını ima ediyor. Emir, durumu gidip Caner’e anlatıyor. Boğulan bir kadın cesedi bulunuyor. Ender, teşhis için hastaneye gidiyor. Hasan Ali, kolyeyi bulup Ender’in evine bıraktırıyor.

Ender, kolyeyi bulduktan sonra Hasan Ali’nin Şahika’yı öldürdüğünden emin olup onun karşısına çıkıyor. Onu öldürdüğünü bildiğini söylüyor. Hasan Ali, tutuşmaya başlıyor. Ender ile Caner, eve geliyor.

İki kardeş kara kara düşünürken Ender’in telefonuna bir görüntü geliyor. Görüntüde, Hasan Ali’nin adamının halıya sarılı bir cesedi boğaza atarken görünüyor. Ender ile Caner, görüntüyü izledikten sonra bir ayak sesi duyuyor ve karşılarında Şahika’yı kanlı canlı buluyorlar. Bu video ile Ender ile Şahika, Hasan Ali’den hisselerini alabilecek mi?

Yasak Elma 97. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bulunan Kadın Cesedi Şahika Mı?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!