Ana SayfaDizilerYargı 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz Ceylin'i Bulmanın Mutluluğunu Yaşıyor!

İlgili Postlar

Yargı 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ilgaz Ceylin’i Bulmanın Mutluluğunu Yaşıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı, 37. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ekibin düzenlediği operasyonda bir şeyler ters gider. Ceylin, bindiği asansörden inmez. Ilgaz, Ceylin’i gözden kaybedince onun için endişelenmeye başlar ve onu operasyona girmesi için ısrar eden Pars’ı suçlar. Daha sonra Eren’e gelen telefon herkesi korkutur. Ceylin’in başına ne geldi? Yargı 37. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ilgaz Ceylin’i, bulmanın mutluluğunu yaşıyor.

Pazar Dizileri 2022

Ilgaz Ceylin’i Bulmanın Mutluluğunu Yaşıyor!

Yargı 37. bölüm 2. fragmanında; Ceylin’in kendisini tehlikeye atmasına yol açan fevri hareketi Ilgaz’ı çileden çıkartıyor. Ceylin için çok korktuğunu ifade ederken aynı zamanda ikisi için hayaller kurduğunu da özellikle belirtiyor. Öte yandan Pars, Yekta’ya bileniyor. Yekta haberinin olmadığını söylese de kanıtlar en son Neva’nın yanında olan kişinin Yekta olduğunu gösteriyor.

İşte Yargı 37. bölüm 2. fragmanı…

YARGI 36. BÖLÜM ÖZETİ!

Pars, Neva’nın şüpheli ölümüyle hayatı alt üst olur. Cesetlerin birinin üzerinde bulunan bıçak incelemeye gönderilir ve üzerinde Neva’nın parmak izi çıkar. Pars, kız kardeşinin bu cinayetlerle bir ilgisinin olduğunu anlar. Ilgaz, aldığı nottan sonra bu durumu Ceylin’den saklar.

Eren’e notu gösterip bu operasyonu birlikte ve gizli yürütmek istediğini söyler. Nottaki yere bıçağı Ceylin’e benzeyen biriyle göndermeyi düşünür. Eren, ona benzeyen birini bulup Ilgaz’ın karşısına götürür. Ilgaz, Ceylin’in evden getirdiği kıyafeti kadına giydirip göndermek isterken durumu Pars öğrenir.

Pars, onun düşüncesine karşı çıkıyor ve Ceylin’in oraya gitmesini ister. Hemen Ceylin’e durumu anlatır. Ceylin Ilgaz’ın yanına gidip onun ağzını arar. Ancak Ilgaz, aldığı nottan Ceylin’e bahsetmez. Ceylin Pars’a, bu operasyonda olmak istediğini söyler. Bu arada Mehmet Can’ın hayatından endişe edilir.

Neva, ölmeden önce abisini arayıp ondan yardım ister. Pars, onu ret ettiği için büyük vicdan azabı çeker. Neva, abisini arayıp Cüneyt’in, Yekta’nın şirketinden zimmetine yüklü bir miktarda para geçirdiğini, o paraları da kendi evine koyduğunu ve abisinden o paraları oradan almasını istemişti.

Pars ise, buna karşı çıkıp hemen Cüneyt’ten ayrılmasını istemişti. Ilgaz, Ceylin’in üzerine kurşun geçirmez elbise giydirir ve korkarak onu istenilen adresteki otele gönderir. Otelde düğün olduğu önceden tespit edilir. Ilgaz ve ekibi, Ceylin’i uzaktan takip eder. Ceylin, otel odasına korkarak girer ve ama orada kimsenin olmadığını görür.

Ardından hemen odadaki telefon çalar. Ceylin telefonu açar ve karşısındaki kişi, bir dahasına istediği gibi tek gelmesini, aksi taktirde cinayetlere devam edileceğini söyler. Ceylin, odadan çıkıp asansöre biner. Ilgaz ile ekibi ondan sonra Ceylin’i gözden kaybeder. Bu arada Ilgaz, hemen Mehmet Can’ın yanına gitmesi için babasını arar. Metin, hastaneye gittiğinde Mehmet Can’ın yatağında olmadığını görür.

Yargı 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylin Büyük Bir Tehlikenin Ortasında Kalıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler