Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 20. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Nesrin İle Kızları...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 20. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Nesrin İle Kızları Arasında Duygusal Anlar Yaşanıyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 20. yeni bölümüyle 4 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nesrin, Rüçhan’ı tam da Türkan’ı dövmek üzereyken yakalar. O andan sonra Türkan’ın o evde kalmasını istemez ve alıp eve götürür. Mine ise, bunu kendi lehine çevirme planları yapmaya başlar. Somer şaşkınlığını gizleyememiş olsa da Türkan’ı kazanmak için uğraşmak için harekete geçer. Üç Kız Kardeş 20. bölüm 1. ön izleme yayınlandı. Nesrin ile kızları arasında duygusal anlar yaşanıyor.

Salı Dizileri 2022

Nesrin İle Kızları Arasında Duygusal Anlar Yaşanıyor!

Üç Kız Kardeş 20. bölüm 1. ön izlemesinde; Nesrin, Türkan’ı alıp eve getirdikten sonra onunla konuşmak istediğini söylüyor. Derya, annesinin kendilerini tanıyıp tanımadığını merak ederken Nesrin, ona sarılır. Dönüş’e dönüp, onu da tanıdığını, başından bir an olsun ayrılmadığını bildiğini söylüyor. Nesrin ile kızları birbirlerine sarılıp duygusal anlar yaşıyor.

İşte Üç Kız Kardeş 20. bölüm 1. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Nihat, polisleri alıp Somer’in evinin kapısına dayanır. Onlardan karısını ve kızını vermelerini ister. Somer, Nihat’la kavgaya tutuşur. Nihat, Somer’den şikayetçi olunca karakola düşer. Türkan, Rüçhan’ın ısrarına rağmen onu dinlemeyip karakola Somer’i görmeye gider.

Mine, sorguda bebeğinin babasının Nihat olmadığını söyler. Türkan, tam Mine’nin çocuğunun babasını itiraf edeceğini dinlerken Rüçhan gelir. Somer, geceyi nezarette geçirir. Mine, Somer’e alışverişe ihtiyacı olduğunu söyler. Türkan, Somer’in Mine’yle alışverişe gittiğini öğrenince ona çok kızar.

İyice Mine’nin kim olduğu konusunda şüphelenmeye başlar. Mine de, bunun farkına varıp onu şüphelendirmek için elinden geleni yapar. Nihat, Türkan’ı arayıp onunla buluşur. Türkan’a, Mine’nin tanıdığı gibi biri olmadığı ve onun o evde kalmaması gerektiğini ve de ondan asla ayrılmayı düşünmediğini söyler.

Türkan eve geldikten sonra Mine’ye, Somer’le ne zaman tanıştıklarını sorar. Daha sonra ona bebeğinin babasının kim olduğunu sorar. Mine, onu tanımayacağını söyleyip geçiştirir. Ama öte yandan telefonunu ortaya bırakıp onun merak edip karıştırmasını ister. Türkan, Mine’nin telefonundan ‘Aşkım’ ismiyle kaydettiği kişiyi arıyor. Somer’in telefonu çalar.

Tam Somer telefonu açtığı sırada Türkan telefonu kapatır. Nesrin, bir şeyler hatırlamaya başlar. Türkan’ın düğün fotoğrafını görünce her şeyi hatırlar. Somer, Türkan’ın Nihat’la buluşmaya gittiğini öğrenir. Oraya gittiğinde Nihat Somer’e silah çeker. Mustafa, Nihat’a engel olup Somer’in hayatını kurtarır.

Rüçhan Türkan eve döndüğü zaman odasına girip ona el kaldırır. Tam onu döveceği sırada içere Nesrin giriyor ve ondan durmasını ister.

Üç Kız Kardeş 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nesrin Türkan’ı Alıp Eve Götürüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler