Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nesrin Türkan'ı Alıp Eve...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nesrin Türkan’ı Alıp Eve Götürüyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 20. yeni bölümüyle 4 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nesrin artık her şeyi hatırlar. Türkan’ın yaşadıklarını anlamaya başlar. Rüçhan’ı kesin bir dille Türkan’a dokunmaması konusunda uyarır. Bunları geç fark ettiği için de pişmanlık yaşar. Türkan ise, annesinin şefkati karşısında rahatlar. Öte yandan Mine, Somer’in evden gitmesi konusundaki ısrarları karşısında köprüleri yakar. Kiraz’ı evde bırakıp dışarı eğlenmeye çıkar. Rüçhan, Mine’yi pek de hoş karşılamaz. Nesrin, Somer’i karşısına alır ve Mine’nin kim olduğunu ondan duymak ister. Üç Kız Kardeş 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nesrin Türkan’ı, alıp eve götürüyor.

Salı Dizileri 2022

Nesrin Türkan’ı Alıp Eve Götürüyor!

Üç Kız Kardeş 20. bölüm 2. fragmanında; Nesrin, Rüçhan’ı tam da Türkan’ı dövmek üzereyken yakalıyor. O andan sonra Türkan’ın o evde kalmasını istemiyor ve alıp eve götürüyor. Mine ise, bunu kendi lehine çevirme planları yapmaya başlıyor. Somer şaşkınlığını gizleyememiş olsa da Türkan’ı kazanmak için uğraşmak için harekete geçiyor.

İşte Üç Kız Kardeş 20. bölüm 2. fragmanı…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Nihat, polisleri alıp Somer’in evinin kapısına dayanır. Onlardan karısını ve kızını vermelerini ister. Somer, Nihat’la kavgaya tutuşur. Nihat, Somer’den şikayetçi olunca karakola düşer. Türkan, Rüçhan’ın ısrarına rağmen onu dinlemeyip karakola Somer’i görmeye gider.

Mine, sorguda bebeğinin babasının Nihat olmadığını söyler. Türkan, tam Mine’nin çocuğunun babasını itiraf edeceğini dinlerken Rüçhan gelir. Somer, geceyi nezarette geçirir. Mine, Somer’e alışverişe ihtiyacı olduğunu söyler. Türkan, Somer’in Mine’yle alışverişe gittiğini öğrenince ona çok kızar.

İyice Mine’nin kim olduğu konusunda şüphelenmeye başlar. Mine de, bunun farkına varıp onu şüphelendirmek için elinden geleni yapar. Nihat, Türkan’ı arayıp onunla buluşur. Türkan’a, Mine’nin tanıdığı gibi biri olmadığı ve onun o evde kalmaması gerektiğini ve de ondan asla ayrılmayı düşünmediğini söyler.

Türkan eve geldikten sonra Mine’ye, Somer’le ne zaman tanıştıklarını sorar. Daha sonra ona bebeğinin babasının kim olduğunu sorar. Mine, onu tanımayacağını söyleyip geçiştirir. Ama öte yandan telefonunu ortaya bırakıp onun merak edip karıştırmasını ister. Türkan, Mine’nin telefonundan ‘Aşkım’ ismiyle kaydettiği kişiyi arıyor. Somer’in telefonu çalar.

Tam Somer telefonu açtığı sırada Türkan telefonu kapatır. Nesrin, bir şeyler hatırlamaya başlar. Türkan’ın düğün fotoğrafını görünce her şeyi hatırlar. Somer, Türkan’ın Nihat’la buluşmaya gittiğini öğrenir. Oraya gittiğinde Nihat Somer’e silah çeker. Mustafa, Nihat’a engel olup Somer’in hayatını kurtarır.

Rüçhan Türkan eve döndüğü zaman odasına girip ona el kaldırır. Tam onu döveceği sırada içere Nesrin giriyor ve ondan durmasını ister.

Üç Kız Kardeş 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nesrin Rüçhan’ı Sert Dille Uyarıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler