Ana SayfaDedikoduÜnlü isimlerin koronavirüsten koruduğunu söyleyerek önerdiği ilaç için bakanlıktan onay alınmadığı ortaya...

İlgili Postlar

Ünlü isimlerin koronavirüsten koruduğunu söyleyerek önerdiği ilaç için bakanlıktan onay alınmadığı ortaya çıktı

Şeyma Subaşı, Seda Sayan, Ebru Akel ve Gizem Hatipoğlu gibi isimlerin koronavirüsten koruduğunu söyleyerek tönerdiği ilacın Tarım Bakanlığı’nın Onaylı Takviye Edici Gıdalar Listesi’nde yer almadığı ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı kimdir ?

Sosyal medya hesaplarından sık sık kendilerine gelen ürünlerin tanıtımını yapan ünlü isimlerin “Koronavirüse karşı etkili” diyerek öntavsiye ettiği  No-Attack isimli ilacın bakanlıktan onaylı olmaması ve firmanın adres kısmında “Yalan dolan mahallesi” yazması gündeme flaş gibi düştü.

Seda Sayan kimdir ?

Bakanlık onayı olmayan ilacı tanıttılar

Gizem Hatipoğlu kimdir ?

Sözcü’de verilen habere göre: Şeyma Subaşı, Seda Sayan, Seren Serengil, Demet Şener, Ebru Akel, Perihan Savaş, Gizem Hatipoğlu ve Seda Akgül gibi ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin hayatını kaybettiği koronavirüsten korunmak için No-Attack isimli ilacı tavsiye etti.

Seren Serengil kimdir ?

“Yalan dolan mahallesi”

Ebru Akel kimdir ?

Sosyal medyada yer alan bir hesabın iddiasına göre: Bu takviye edici ürünün satıldığı web sitesinde de, kayıt adresi olarak “yalan dolan mahallesi” ibaresi yer alıyor. Yaptığı araştırma sonucunda ki bunların görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan kullanıcı, yeni çıkan bu ürünün web sitesinin de hayali bir firma olduğunu ortaya çıkardı… Marka hakkındaki bir başka iddia ise web sitesinin Google kaydının olmadığı… Yani tamamen kısa sürede kazanç elde edip kapanan sitelerden biri.

Demet Şener kimdir ?

“Korona dahil tüm grip türlerinden koruyor”

Perihan Savaş kimdir ?

Ünlü isimler, 16 Mart tarihinde piyasaya çıktığını belirlenen ilacı sosyal medya  takipçilerine “Bağışıklık sistemini güçlendiriyor, vücut direncini artırıyor. Hatta enfekte olmuşsanız bile kolaylıkla atlatmanızı sağlıyor. Corona da dahil tüm grip türlerine karşı bağışıklık sisteminizi güçlendiriyor” diyerek Tarım Bakanlığı’nın Onaylı Takviye Edici Gıdalar Listesi’nde yer almayan ilacı tanıttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler