Ana SayfaDedikoduOyuncu Pınar Deniz'in ailesi koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındı

İlgili Postlar

Oyuncu Pınar Deniz’in ailesi koronavirüs şüphesiyle karantinaya alındı

Oyuncu Pınar Deniz’in anneannesi koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırılınca annesi ve teyzesi de karantinaya alındı.Sosyal medya hesabından üzücü haberi veren oyuncu, test sonucu pozitif çıkarsa kendisi dahil olmak üzere bütün ailesinin karantinaya alınacağını söyledi.

Vatanım Sensin ve Bir Deli Rüzgar gibi önemli projelerde yer alan güzel oyuncu Pınar Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüs şüphesiyle ailesinin karantina alındığını söyledi.

Pınar Deniz kimdir ?

Ailesi karantinaya alındı

Sosyal medya hesabından nefes darlığı rahatsızlığıyla hastaneye götürdüğü anneannesinde Koronavirüs şüphesinden dolayı hastaneye karantina altına alındığını söyledi. Anneannesi hakkında bilgi veren genç oyuncu, kendisinin, teyzesinin ve annesinin de şimdilik karantinada olduğundan bahsetti.

“Sonuç pozitif çıkarsa karantina alına alınacağız “

Pınar Deniz, Instagram’ın hikaye kısmından yaptığı paylaşımda şunları dile getirdi: “Anneannemde nefes darlığı olduğu için hastaneye geldim. Korona yüzünden onu gözlem altına aldılar. Biz belirti göstermediğimiz için karantinaya alınmadık. Kendimi koruyor dışarı çıkmıyordum. Ama onda pozitif çıkarsa hepimizi karantina altına almak zorundalar. Gözlem odasında 10 dakika durdum. Üzerinize kapıyı kapatıyorlar. Panik atak geçiriyor gibi oluyorsunuz. O yüzden evden çıkmayın. Kendinizi düşünmüyorsanız başkalarını düşünün.”

“Sevdikleriniz başına bir şey gelecek korkusu anlatılmaz”

ınstagram hesabından yeni bir paylaşım daha yapan Deniz, “Annem, teyzem ve anneannemi belirti olduğu için gözlem altına aldılar. Testin sonucunu bekleyeceğiz. Arayan, yazan herkese teşekkür ederim ama sinirlerim bozuldu dönemeyeceğim size gerçekten. Siz istediğiniz kadar koruyun kendinizi sevdiklerinizin başına bir şey gelecek korkusu anlatılamaz” diyerek duygularına ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler