Kapat

Şeyma Subaşı Kimdir

Magazin Haberleri
Kimdir Şeyma Subaşı Kimdir

Son dönemlerde adını sık sık duyuran Şeyma Subaşı’nın kim olduğu bir hayli merak konusu oldu. Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı’nın önce ki hayatına bir göz atalım istedik.

Şeyma Subaşı Kimdir ?

2 Temmuz 1990 doğumlu Şeyma Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışmasında boy göstermiştir.İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım programı mezunu olan Şeyma Subaşı,16 yaşından beri ünlü modacıların defilelerinde yer alıyor.

Gerek aşklarıyla,gerek iyi anlaşmalarıyla sık sık gündeme gelen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti,Subaşı’nın 2009 ylında “Var Mısın Yok Musun?” yarışmasına katılmasıyla tanıştı. Şeyma Subaşı yarışmadan 69.000 lira kazanarak ayrıldı.

Şeyma Subaşı bir dönem Acun Ilıcalı’ya ait olan Acun Medya tarafından yapılan “Yok Böyle Dans” yarışmasında kostüm tasarımcısı olarak çalıştı.

Acun Ilıcalı İle Birlikte Çok Mutlu  

İlişkilerinin ne zaman başlandığı konusunda kesin bir tarih olmasa da Var Mısın Yok Musun yarışmasından sonra diye konuşuluyor. Birliktelikten 4 yaşında Melisa adında bir kızları var. Acun Ilıcalı eşi Zeynep Ilıcalı’dan boşandıktan sonra sosyal medya hesabından takipçilerine sık sık fotoğraf paylaşmakta.

Evleniyorlar

Şeyma Subaşı çok sık aktif olduğu instagram hesabından evleneceklerini duyurmuştu. Çiftin Eylül ayında Fransa’da evlenecekleri konuşuluyor. Takipçileriyle bu bilgileri sık sık paylaşan Şeyma Subaşı geçenlerde bir davetli listesi hazırlamanın zorluğundan yakınıyordu. Son paylaşımı ise yakın arkadaşlarıyla birlikte gittiği gelinlik provasındaydı. Birçok insan tarafından ilgi gören Şeyma Subaşı’nın gelecek olan paylaşımları merak konusu.seyma subası kimdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir