Magazin Haberleri » Dedikodu » Talat Bulut’a şok üstüne şok!
Talat Bulut'a şok
Talat Bulut'a şok

Talat Bulut’a şok üstüne şok!

Pazartesi akşamlarının iddialı dizisi Yasak Elma’nın setinde meydana geldiği iddia edilen taciz skandalının yankıları dinmek bilmiyor. Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece gibi popüler isimlerin yer aldığı Yasak Elma setinde Talat Bulut’un kostüm asistanı Özge Şimşek’i taciz ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Yankıları bitmek bilmeyen bu olayı Talat Bulut iddiaları yalanlasa da kendisi hakkında dava açılmasını engelleyememişti. Bugün ‘taciz skandalı’ ile ilgi yeni bir gelişme yaşandı, Talat Bulut’a şok üstüne şok! Oyuncular Sendikası’nın tepki dolu açıklamasından sonra aralarında Ahu Öztürk, Kenan Tekeş, Seren Yüce ve Tolga Karaçelik gibi önemli isimlerin olduğu 56 yapımcı ve yönetmen de Talat Bulut’a tepki gösterdi.


Özge Şimşek Kimdir?

Yasak Elma setinde yaşanan ‘taciz skandalı’nın yankıları sürüyor

Hürriyet’te yer verilen haberde, başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece gibi ünlü isimlerin yer aldığı pazartesi akşamlarının iddialısı ‘Yasak Elma’ dizisinin setinde Talat Bulut’un kostüm asistanı Özge Şimşek’i taciz ettiği iddia edilmiş ve arka arkaya tacize uğradığını iddia edenler ve karşı tepkilerle dolu açıklamalar gelmişti. Bugün ‘taciz skandalı’ ile ilgi yeni bir gelişme yaşandı.

Talat Bulut’un Taciz skandalıyla gündeme gelen Yasak Elma dizisi bitecek mi?

Oyuncular Sendikası’ndan sonra aralarında Ahu Öztürk, Kenan Tekeş, Seren Yüce ve Tolga Karaçelik gibi isimlerin olduğu 56 yapımcı ve yönetmen Talat Bulut’a tepki gösterdi.

Yasak Elma dizisindeki taciz iddialarında söz dizi yönetiminde!

Yönetmen ve Yapımcıların Ortak Açıklaması

Türkiye sinema sektörüne emek veren yapımcı ve yönetmenler olarak, ülkemizde her alanda olduğu gibi, sektörümüzde de kadın çalışanlara yönelik taciz ve istismar olayları yaşandığını biliyoruz ve setlerimizde bu olayların son bulması için elimizden geleni yapıyoruz.

Talat Bulut Kimdir?

Yasak Elma adlı televizyon dizisinin başrol oyuncusu Talat Bulut’un, sette bir kostüm asistanını taciz ettiğini, kostüm asistanı genç kadının süreci yargıya yansıtma kararıyla birlikte öğrendik.

Bizler, Türkiye toplumunda taciz ve istismar vakalarını ifşa etmenin kadınlar için ne kadar zor olduğunu biliyoruz, ‘kadının beyanı esastır’ ilkesine inanıyoruz.

Yargıya taşınmakta olan bu taciz vakasında, kostüm asistanı arkadaşımızın yanında olduğumuzu, bundan sonra filmlerimizde adı tacize karışmış isimlere yer vermeyeceğimizi kamuoyu önünde açıklıyoruz.


 

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir