Perşembe, Şubat 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 6. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim Canan'ın Ağır Sözlerine Çok...

Son Yaz 6. Bölüm Ön İzleme Yayında! Selim Canan’ın Ağır Sözlerine Çok İçerliyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz, 6. yeni bölümüyle 5 şubat cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Canan, Selim’in Fatih’le kendisiyle çalışmasını istemediği için konuştuğunu öğrendikten sonra ikilinin araları bozulur. Selim, Fatih’i bulup ondan bunun hesabını sorar. Fatih, Selim’e böyle devam ederse savcılığının yanacağını söyler. Soner, Akyüz’e kendilerine olan sadakatini ispatlaması için ondan Latif’i öldürmesini ister. Son Yaz 6. bölüm ön izleme yayınlandı. Selim, Canan’ın ağır sözlerine çok içerliyor ve Akyüz’le dertleşiyor.

Cuma Dizileri 2020

Selim Canan’ın Ağır Sözlerine Çok İçerliyor!

Son Yaz 6. bölüm ön izlemesinde; Selim, Canan’ın kendisine çocuklarının babasından başka biri olmadığını, onun kendisi için büyük bir hayal kırıklığı olduğunu söylediğini anlatıyor. Canan’ı çok sevdiğini söyleyen Selim, Akyüz’e içini döküyor.

İşte Son Yaz 6. bölüm ön izlemesi….

SON YAZ 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Akyüz, Ahmet’den öğrendiklerinden sonra sinir krizleri geçirir. Selim’e, annesini tanıyıp tanımadığını sorar. Akgün’ün yemek yemeyip garip haller sergilemesinden sonra Selim, ona ne olduğunu anlamaz. Yağmur, yüzde yüz bursla hukuk fakültesini kazanır. Ailesi bu olayı kutlar.

Akgün, Selim’in sakladığı Latif’in yerini Soner’in telefonundan Halil’e söyler ve bundan sonra savcının her adımını ona söyleyeceğine söz verir. Latif’i yerinde bulamayan Soner, Akyüz’ü arayıp adamın yerinde olmadığını söyler. O da duyduklarını söylediğini deyip telefonu kapatır.

Naz, üniversiteyi kazandığı için Eray’ı arayıp onunla bir yerlerde eğlenmek ister. Onun mesajlaştığını gören Soner, onun yerine eğlence mekanına Naz’la buluşmaya gider. Orada, Akyüz onun yaptığını görüp kavga çıkarır. Bir çok kız Akyüz’e hayran olurken Yağmur, onu kıskanır.

Fatih, eve gelip Yağmur’u tebrik etmek için hediye bırakır. Yağmur, sonradan Fatih’den öğrenip babasının tüm o, ofis tutma olaylarını ayarladığını anlar. Canan, yolda Akyüz’e denk gelir ve onu yanında götürdüğünü Selim’e haber verir. Arkalarından takip edildiklerini öğrenince polisler önleri keser.

Akyüz, polislerin önlerin kesmesinden sonra Canan’a, Selim’in savcı arkadaşının oğlu olduğunu söyler. Canan, Akyüz’ü bir savcının oğlu ve Selim’in de onu korumak zorunda olduğunu zanneder. Fatih, Yağmur’a annesiyle çalışmasını babasının engellediğini söyler. Canan’da durumu öğrenince Selim’e olan güveni iyice biter.

Son Yaz 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Soner Akyüz’ü Latif’i Öldürmesi İçin…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İlker Ela'yı Öldürmek Suçundan Tutuklanıyor

Masumiyet 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İlker Ela’yı Öldürmek Suçundan Tutuklanıyor!

0
Fox Tv'nin yeni dizisi Masumiyet, ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ela, İlker Ilgaz'ı üniversitede konuşmacı olarak katılmasına ikna ediyor. İlker, nişanlı...