Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Son Yaz 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selim Mahkemede Canan'dan Boşanmayı Kabul...

Son Yaz 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Selim Mahkemede Canan’dan Boşanmayı Kabul Edecek Mi?

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz, 6. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Canan, Selim’in Fatih’le kendisiyle çalışmasını istemediği için konuştuğunu öğrendikten sonra ikilinin araları bozulur. Selim, Fatih’i bulup ondan bunun hesabını sorar. Fatih, Selim’e böyle devam ederse savcılığının yanacağını söyler. Soner, Akyüz’e kendilerine olan sadakatini ispatlaması için ondan Latif’i öldürmesini ister. Son Yaz 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Selim, mahkemede Canan’dan boşanmayı kabul edecek mi?

Cuma Dizileri 2020

Selim Mahkemede Canan’dan Boşanmayı Kabul Edecek Mi?

Son Yaz 6. bölüm fragmanında; Akyüz ile Yağmur, yakınlaşmaya başlıyor. Canan, Yağmur’a kesinlikle Akyüz’le bir daha görüşmesini istemediğini söylüyor. Selim, Canan’ın kendisine bu kadar öfkelenmesini anlayamıyor. Boşanma davası gerçekleşiyor. Selim, mahkemede Canan’dan boşanmayı kabul edecek mi?

İşte Son Yaz 6. bölüm 2. fragmanı…

SON YAZ 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Akyüz, Ahmet’den öğrendiklerinden sonra sinir krizleri geçirir. Selim’e, annesini tanıyıp tanımadığını sorar. Akgün’ün yemek yemeyip garip haller sergilemesinden sonra Selim, ona ne olduğunu anlamaz. Yağmur, yüzde yüz bursla hukuk fakültesini kazanır. Ailesi bu olayı kutlar.

Akgün, Selim’in sakladığı Latif’in yerini Soner’in telefonundan Halil’e söyler ve bundan sonra savcının her adımını ona söyleyeceğine söz verir. Latif’i yerinde bulamayan Soner, Akyüz’ü arayıp adamın yerinde olmadığını söyler. O da duyduklarını söylediğini deyip telefonu kapatır.

Naz, üniversiteyi kazandığı için Eray’ı arayıp onunla bir yerlerde eğlenmek ister. Onun mesajlaştığını gören Soner, onun yerine eğlence mekanına Naz’la buluşmaya gider. Orada, Akyüz onun yaptığını görüp kavga çıkarır. Bir çok kız Akyüz’e hayran olurken Yağmur, onu kıskanır.

Fatih, eve gelip Yağmur’u tebrik etmek için hediye bırakır. Yağmur, sonradan Fatih’den öğrenip babasının tüm o, ofis tutma olaylarını ayarladığını anlar. Canan, yolda Akyüz’e denk gelir ve onu yanında götürdüğünü Selim’e haber verir. Arkalarından takip edildiklerini öğrenince polisler önleri keser.

Akyüz, polislerin önlerin kesmesinden sonra Canan’a, Selim’in savcı arkadaşının oğlu olduğunu söyler. Canan, Akyüz’ü bir savcının oğlu ve Selim’in de onu korumak zorunda olduğunu zanneder. Fatih, Yağmur’a annesiyle çalışmasını babasının engellediğini söyler. Canan’da durumu öğrenince Selim’e olan güveni iyice biter.

Son Yaz 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Soner Akyüz’ü Latif’i Öldürmesi İçin…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Cemal Hünal'dan Samimi Açıklamalar

Cemal Hünal’dan Samimi Açıklamalar

0
Sakatlığı nedeniyle Survivor 2021 yarışmasından ayrılmak zorunda kalan Cemal Hünal, Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz kadrosuna dahil olmuştu. Geçtiğimiz günlerde röportaj yapan Cemal...