Magazin Haberleri » Ünlüler » Nur Yerlitaş’ı Unutmadı…
Nur Yerlitaş'ı Unutmadı...
Nur Yerlitaş'ı Unutmadı...

Nur Yerlitaş’ı Unutmadı…

Korona virüs salgını nedeniyle uzun süredir sahnelerden uzak kalan Türk müziğinin en güçlü seslerinden Seda Sayan, Bodrum Günay’da sahne aldı. Seda Sayan, hem çok özel repertuvarı hem esprileriyle konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Detaylar Haberimizde..


Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz Programı’ndaki Seda Sayan İddiasını Açıkladı!

Seda’nın özel konukları…

Korona virüs salgını nedeniyle uzun süredir sahnelerden uzak kalan Türk müziğinin en güçlü seslerinden Seda Sayan, Bodrum Günay’da sahne aldı. Davetliler maske takarak virüse karşı önlem aldığı gece de güzel sanatçının çok özel konukları vardı. Sayan’ı izlemeye gelenler arasında müstakbel gelini Ezgi Eyüpoğlu ve oğlu Oğulcan Engin vardı. Seda Sayan Nur Yerlitaş’ı da Unutmadı…

Seda Sayan kimdir?

Nur Yerlitaş’ı Unutmadı…

30 yıllık sırdaşı, yakın dostu ve modacısı Nur Yerlitaş ‘ın geçtiğimiz Nisan ayında hayatını kaybetmesinin ardından üzüntülü günler geçiren Seda Sayan ilk sahnesinde onun kendisi için diktiği bir kıyafeti giyerek dostu Nur Yerlitaş’ı anmış oldu.

Nur Yerlitaş kimdir?

Nur Yerlitaş'ı Unutmadı
Nur Yerlitaş’ı Unutmadı

İlk Defa Tanıştılar…

Seda Sayan’ın sahne aldığı ilk gecesinde Gülben Ergen, Gonca Vuslateri, Murat Aksu, Arzu Aslan, Bilal Özcan, Esra Özmen gibi sanat, cemiyet ve iş dünyasının birçok ünlü ismin yer alırken özel konukları oğlu Oğulcan Engin ve kız arkadaşı Ezgi Eyüpoğlu ilgi odağı oldu. Korona virüs salgını nedeniyle bir araya gelemeyen Seda Sayan ve Ezgi Eyüpoğlu ilk defa yan yana geldi ve müstakbel kayınvalidesini sahne de ilk kez izledi. Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüpoğlu gece boyunca arkadaşlarıyla şarkılara eşlik etti. Şarkıcı Seda Sayan, oğlu Oğulcan Engin ve güzel oyuncu Ezgi Eyüpoğlu için “Ah Geceler”i iki defa söyledi.

Oğulcan Engin’den Sevgilisine Sürpriz Hediye..Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu Yoksa Evleniyor Mu?

Seda Sayan: “Ezgicim Çok Tatlısın!”

Usta şarkıcı Seda Sayan “Maşallah çok güzel ve tatlısın. Birbirinize çok yakışıyorsunuz Allah tamamına erdirsin” diyerek müstakbel gelin adayına övgüler dolu sözler söyledi. Güzel sanatçı Seda Sayan “Ayakkabılarımı oğlum Oğulcan anneler günü hediyesi olarak aldı. En güzel ayakkabılar bende” diyerek oğlunu işaret edip gelin adayı oyuncu Ezgi Eyüpoğlu’na da sahneden göz kırptı.

Ezgi Eyüboğlu kimdir?

Oğulcan Engin Kimdir?


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Emina Jahovic'den Bikini Şovu

Emina Jahovic’den Bikini Şovu

Ünlü popçu Mustafa Sandal ile olan evliliğinden iki oğlu olan Yugoslav şarkıcı Emina Jahovic, sosyal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir