SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Ünlüler » Kıvanç Tatlıtuğ ve Eşinin Acı Günü!
Kıvanç Tatlıtuğ ve Eşinin Acı Günü
Kıvanç Tatlıtuğ ve Eşinin Acı Günü

Kıvanç Tatlıtuğ ve Eşinin Acı Günü!

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in uzun bir süredir kanser tedavisi gören babası Ali Cengiz Dizer dün hastalığına yenik düştü ve hayata gözlerini yumdu. Bursa Nilüfer ilçesinde bir hastanede tedavi gören Ali Cengiz Dizer, Nilüfer ilçesindeki organize sanayi Camii’nde öğle namazından sonra son yolculuğuna uğurlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ve eşinin acı günü.


Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Başak Dizer kimdir?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Eşinin Acı Günü!

Dün hayatını kaybeden Ali Cengiz Dizer için Bursa’nın Nilüfer ilçesindeki Organize Sanayi Camii’nde öğle namazında cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye Başak Dizer ve oyuncu eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra Dizer ailesi ve yakınları katılarak merhumu son yoluculuğuna uğurladılar. Başak Dizer ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Kıvanç Tatlıtuğ, eşinin acı gününde onu bir an olsun yalnız bırakmadı.

BAŞAK DİZER AYAKTA DURMAKTA ZORLANDI!

Kıvanç Tatlıtuğ’un, ayakta durmakta zorluk çeken eşi Başak Dizer’in cenaze töreni boyunca yanından ayrılmadığı görüldü. Ali Cengiz Dizer’in cenaze töreninden sonra, kılınan namazın ardından Nilüferköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Dün hayatını kaybeden Ali Cengiz Dizer için Bursa Nilüfer ilçesindeki Organize Sanayi Camii’nde öğle namazında cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye Başak Dizer ve oyuncu eşi Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra Dizer ailesi ve yakınları katılarak merhumu son yoluculuğuna uğurladılar. Başak Dizer ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Kıvanç Tatlıtuğ, eşinin acı gününde onu yalnız bırakmadı.


Kıvanç Tatlıtuğ’un Ferrari’si Başına Dert Oldu

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

9 Kere Leyla Sinemalarda!

9 Kere Leyla Sinemalarda!

Geçtiğimiz senenin son dönemlerinde Ezel Akay’ın yeni filmi “9 Kere Leyla”nın çekimlerine başlanmıştı. Bugüne dek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir