Ana SayfaDedikoduİdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli İle Neden Ayrıldığını Açıkladı

İlgili Postlar

İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli İle Neden Ayrıldığını Açıkladı

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli ilişkisi herkes tarafından desteklenirken, bittiği sonucu sevenlerini üzdü. İkili sık sık birbirlerini çok sevdiği yönünde sosyal medya paylaşımları yapıyorlardı. Peki, İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli neden ayrıldı? İdo Tatlıses ayrılık için hangi açıklamayı yaptı? Detaylar haberimizde…

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli Ayrıldı

İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli İle Neden Ayrıldığını Açıkladı

İdo Tatlıses Kimdir?

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli aşkı herkes tarafından destekleniyor, ikiliye evlenecek gözüyle bakılıyordu. Bunun sebeplerinden bir tanesi ise tarafların sürekli birbirleriyle olan fotoğraflarını paylaşıp sevgi dolu sözler yazmasıydı. Fakat geçtiğimiz günlerde ikili fotoğrafları sildi birbirlerini takipten çıktılar. İkili hakkında çıkan ayrılık dedikoduları ise doğrulandı. İlk açıklama İdo Tatlıses’ten geldi. İdo Tatlıses, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Yasemin Şefkatli Kimdir? 

İdo Tatlıses, “İçinde bulunduğum şu anki süreç ile ilgili bir açıklama yapmanın hem benim için hem değerli medya mensupları ve sevenlerim için faydalı olacağını düşündüm. Her güzel şeyin sonu varmış. Belki de Allah’ın bize en büyük hediyesi, her şeyi sonlu yaratması. Ben de çok güzel bir hikayenin çok değerli bir ilişkinin sonuna geldim. Böylesi güzellikleri yaşamama sebep olan güzel bir birlikteliği sonlandırmak tabi ki kolay değil ama hayat devam ediyor. Birçok insan bu birlikteliğin sonlanmasıyla ilgili olarak kendi anlam dünyalarından kaynaklı farklı düşünceler ortaya atacaktır hatta daha şimdiden böylesi düşünceler dillendirilmeye başlandı. Bu durumu çok normal karşılıyorum. Ancak bunlara itibar etmemek gerektiğini de belirtmeliyim.

Biz Yasemin’le ortak bir karar alarak bu ilişkiyi sonlandırdık. Hepsi bu. Nasıl ki bir ilişki devam ederken çok değerliyse o ilişki bittiğinde de o ilişkinin hatırasının ve iki insan arasında yaşanılan mutlulukların da değerli olduğunu unutmamak lazım. Biliyorum günümüzde genellikle ilişkilerin yüzeysel yaşanmasından dolayı, biten bir ilişki sonucu o ilişkiyi yaşayanların birbirlerini nefret objesi olarak görmesi sıradanlaşmış durumda. Bu durumun çok da doğru olmadığını düşündüğümü belirterek biten bu güze ilişkiye aynı ezber kalıplarla yaklaşılmaması gerektiğini öncelikle değerli medya mensupları ve sevenlerimden rica ediyorum”

İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli İle Neden Ayrıldığını Açıkladı

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler