Magazin Haberleri » Dedikodu » İdo Tatlıses Babalık İddialarına Son Noktayı Koydu!
İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli
İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli

İdo Tatlıses Babalık İddialarına Son Noktayı Koydu!

Bir süredir İdo Tatlıses ile aşk yaşayan Yasemin Şefkatli geçtiğimiz ay hamile olduğu iddialarıyla gündeme geldi. İddialar karşısında uzun bir süre boyunca sessizliğini koruyan Şefkatli, iddialarında güçlenmesine neden oldu. Bir süredir ebeveyn olacakları iddialarıyla gündemde olan çift hakkında sonunda açıklama İdo Tatlıses’ten geldi. Basında yer alan haberler hakkında açıklama yapan İdo Tatlıses babalık iddialarına son noktayı koydu.


Büyük Aşk Ayrılığı Yendi

Yaklaşık üç senedir büyük bir aşk yaşayan çift geçtiğimiz Haziran ayında yollarını ayırmıştı. Yaşadıkları bir kavganın üstesinden gelemeyerek ayrılma kararı alan çiftin bu kararı sevenlerini üzmüş İdo Tatlıses ise ayrılığı Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu. 4 ay boyunca ayrı kalan çift sonunda birbirlerini affederek barışmış ve ilişkilerine bir şans daha verme kararı almışlardı.

Sevgilisine kızan İdo Tatlıses, aracının camını yumruklayarak kırdı

Yasemin Şefkatli Hamile Mi?

Geçtiğimiz aylarda çiftin sosyal medya paylaşımlarında İdo Tatlıses’in her karede Yasemin Şefkatli‘nin karnını tutması Şefkatli’nin hamile olduğu iddialarına gündeme getirmişti. Bunun üzerine çiftin bir açıklama yapmamayı seçmesi üzerine Şefkatli’nin Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşarak “Bir süredir saçımı boyatmıyorum.” açıklamasını yapması hamilelik iddialarının iyice güçlenmesine neden olmuştu.

Yasemin Şefkatli Kimdir?

İdo Tatlıses Babalık İddialarına Son Noktayı Koydu!

Geçtiğimiz gün İstinye Park AVM’den çıkarken el ele görüntülen İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’ye hamilelik sorusu yöneltilmesi üzerine Tatlıses’ten sert bir yanıt geldi. Bu tarz haberlerin yapılırken bir kez daha düşünülmesi gerektiğini açıklayan İdo Tatlıses “Bizim ailelerimiz var. .Yani bu tarz haberleri yaparken lütfen biraz düşünelim. Bizler cahil insanlar değiliz. Böyle bir durumun olması söz konusu dahi değil.” açıklamasında bulundu.

İdo Tatlıses Kimdir?


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Dicle İlk Maaş Sevincini Kıraç'la Da Paylaşıyor

Menajerimi Ara 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dicle İlk Maaş Sevincini Kıraç’la Da Paylaşıyor!

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Menajerimi Ara, 5. bölümüyle 22 eylül salı günü ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir