Kapat

Gigi Hadid Neden Nişantaşı’na Geldi?

Magazin Haberleri
Moda Gigi Hadid Neden Nişantaşı’na Geldi?

Gigi Hadid tasarladığı koleksiyonlarla gündemde…Hadid’in tasarladığı koleksiyon, cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen simalarının katıldığı bir davetle Nişantaşı Nopa’da tanıtıldı.

Gigi Hadid Podyum da Tek Ayak

Gigi Hadid’in Sağlıklı Saçlarının Sırrı Bakın Neymiş!

Gigi Hadid Özel Koleksiyonu Moda Severlerle Buluştu!

Farklı güzelliği ve çekici kişiliğiyle dikkat çeken dünyaca ünlü model Gigi Hadid’in, Vogue Eyewear için tasarladığı; retro, bohem ve rock esintiler taşıyan göz alıcı bir koleksiyonu moda severlerle buluştu.

Ünlü modelin özel koleksiyonu, Nişantaşı Nopa’da cemiyet ve sanat dünyasından davetlilere tanıtıldı. Davete; Deniz Akkaya, Hatice Aslan, Başak Boztepe, Bestemsu Özdemir, Merve Boluğur, Melisa Doğu, Dilşad Şimşek, Aslı Küseyrioğlu, Hande Can, Elisabeth Mass ve Ahmet Hakan gibi birçok ünlü isim katıldı.

2018 yazına damga vuracak; Hadid’in göz kamaştırıcı yeni kapsül koleksiyonu, İbiza’nın nefes kesen deniz manzarasında, Gigi’nin güneşin ışığını yansıtan ışıltısı ve enerjisiyle sergilendi.

Gigi Hadid

Davetlilerce çok ilgi gören koleksiyon, önümüzdeki yaz; tüm kadınların da tercihi olacak gibi görünüyor. İşte, gecede yer alan diğer ünlü isimler ve koleksiyonlar;

Elisabeth Mass

Hande Can, Başak Boztepe/Hande Can, Elisabeth Mass

Aslı Küseyrioğlu/ Sedef Senar, Hande Can

Ahmet Hakan/Sedef Senar, Melisa Doğu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.