Magazin Haberleri > Sosyete > Sosyete panikte: Elinde fotoğraflarımız var!

Sosyete panikte: Elinde fotoğraflarımız var!

Eşinden tek celsede boşanıp, borçlarını ödemeyip ABD’ye kaçtığı iddia edilen Ülkem Güçsav, sosyetenin kabusu oldu. Sosyetik hanımlar, “Elinde fotoğraflarımız var” diyerek Güçsav’ın kendilerini deşifre etmelerinden korkuyor. İşte detaylar…


Ülkem Güçsav hakkında bomba iddia

Ünlüler dekorasyoncusu Ülkem Güçsav, eşinden habersiz olarak yatırım yapacağı düşüncesi ile 20 milyon lira toplaması, eve haciz gelmesi ile birlikte eşinden tek celsede boşanmak durumunda kalması ve borçlarını ödemeyip Amerika’ya kaçtığı iddiaları ile gündemdeydi. Güçsav, şimdi de başka bir iddia ile gündemde.

Habertürk yazarı Esin Övet’in, Ülkem Güçsav hakkında “Kadınlar, Ülkem’in Elindeki Fotoğraflar Nedeniyle Panikte” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

İşte Esin Övet’in o yazısı:

Çiftlik Bank’ın tosununu hâlâ konuşurken magazin ve sosyete dünyası da başka bir şok içinde. İki sene önce bir gecede sır olan Indhira ve Adnan Taşpınar’ın şoku geçmemişken şimdi herkes, ‘Ah biz nasıl kandık, nasıl inandık’ diye Ülkem Güçsav’ı konuşuyor.

Ünlü isimlerle yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, pahalı kıyafetler giyen, pahalı hediyeler alan, ünlülerin evlerine, hatta yatak odalarına kadar giren Ülkem Güçsav kadınların dilinde. Kadınlar arasında büyük şok etkisi yaratmış durumda.

Hanımlar Ülkem’le geçirdikleri zamanları ve konuştukları anları yeniden tartıp biçiyor, bir delil bulmaya çalışıyor ve ‘Biz nerede hata yaptık’ diyorlar.

Şimdi elektrikçisi, marangozu, dolapçısı Ülkem Hanım’ın peşinde, ama sosyetik hanımların başka bir derdi var. O da Ülkem’in elindeki fotoğraflar. Çünkü hanımlar, ‘Bizim fotoğraflarımız var elinde. Çakma çanta alırken tüm görüntülerimiz onun elinde. Bunları bir gün servis yapacak mutlaka’ diye korkuyor.


Komik ama gerçek. Kimi parasını kurtarmaya çalışıyor, kimi de itibarını. Malum sosyetik hanımlar pahalı çantalarla bol bol poz veriyorlar ama çoğu gerçek değil. E haliyle bunun da ortaya çıkmasını istemiyorlar.

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir