Ana SayfaDedikoduEnes Batur'dan Okan Bayülgen'e Cevap Gecikmedi

İlgili Postlar

Enes Batur’dan Okan Bayülgen’e Cevap Gecikmedi

Geçtiğimiz haftalarda fenomenlerle ilgili açıklamalarıyla çok konuşulan Okan Bayülgen’e tepkiler gelmeye devam ediyor. YouTube’a yüklediği videolarla fenomen olan Enes Batur’dan Okan Bayülgen’e cevap gecikmedi. İşte Enes Batur’un o sözleri;

“Influencer’ların Hepsi Çöp”

Okan Bayülgen, “Onları çöpe atıyorum hepsini ben. Onlar çöp, hepsi çöp. Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Onlar bazı aplikasyonlar geçerliliği koruduğu sürece bir şey yapabilen, bu yolla da üç beş kuruş para kazanabilen insanlar. Başka bir şey değil” dedi. Bayülgen “Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor. İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine Instagram üzerinden buna tenezzül ederler anlamıyorum. Çok çirkin bir şey bence” demişti.

Ünlü komedyen bu sözlerinin gündem olması üzerine 8 dakikalık konuşmasının bağlamından kopartıldığını belirtti. Bayülgen “Kişilerden değil, hepimizin içinde bulunduğumuz bir durumdan, medyanın bu halinden söz ettim” açıklamasını yaptı.

Okan Bayülgen 4 Yıllık Hapis İstemiyle Mahkeme Karşısına Çıkacak!

Cenk Eren Okan Bayülgen’e Ateş Püskürdü

Cenk Eren Okan Bayülgen’in o sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi. Sözleri yüzünden Bayülgen’e tepki gösteren Cenk Eren paylaşımında şu açıklamaya yer verdi;

“Para kazanmaya çalışan zavallılar demiş, e sene para için mekanını açan insanı 3 kuruş daha fazla kazanacağım diye arkadan iş çevirensin, onu ne yapacaksın zavallı… Bücür. Tabii senin zavallı dediğin çocuklar senin karakterini bilmedikleri için böyle zevzeklik yapıyorsun, adama ne derler biliyormuşum hadi oradan, hadi oradan… Ah bir cevap versen de dayak yememek için kendini nasıl müdüriyete kitlediğini de anlatsak. Geçmişi unutmamak lazım değil mi? Sana bu cevabı vermek için yedi sene bekledim. Çok sabırlıyımdır intikam değil ama unutmadığını bilmeni istedim. Hadi uğurlar olsun”

Cenk Eren Kimdir?

Okan Bayülgen Kimdir?

Enes Batur’dan Okan Bayülgen’e Cevap Gecikmedi

Geçtiğimiz gün Alara Eriç “Yıldızlar”ın lansmanını Taksim’deki bir otelde gerçekleştirdi. Geceye Enes Batur’da katıldı ve Okan Bayülgen’in sosyal medya ünlüleri için söylediği “Onların hepsi çöp” sözleri hakkında şu açıklamayı yaptı: “Onun bu yaptığı tamamen çocukluk. Onun yerinde olsam villamda ayaklarımı uzatır, dinlenirdim.”

Enes Batur Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler