Ana SayfaDedikoduÇağla Şikel Gençlik Fotoğrafını Paylaştı!

İlgili Postlar

Çağla Şikel Gençlik Fotoğrafını Paylaştı!

Fiziği ve güzelliği ile herkesin dikkatini çeken Çağla Şikel, sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden biri. Duygusal bir mesaj ile gençlik fotoğrafını paylaşan Çağla Şikel’in, estetiksiz hali herkesi şaşırttı. Fotoğraf ve duygusal mesajın detayları haberimizde…

Çağla Şikel Kimdir?

Çağla Şikel Gençlik Fotoğrafını Paylaştı!

Çağla Şikel: Emre’nin Aşk Haberini Sunmam

Sosyal medyada her halini hemen hemen takipçileriyle paylaşan Çağla Şikel, gençlik fotoğrafı ve yayınladığı duygusal mesaj ile herkesin dikkatini çekti. Bu zamanlarda ki fotoğrafı ile, gençlik döneminin fotoğrafının birleştirip atan güzel mankenin değişimi herkesi şaşırttı. Çağla Şikel:” İyi ki bu fotoğraf çıktı karşıma. Nasıl duygulandım. Bir baktım önce… Sonra sarıldım o yaşlarıma… 21 sene önce, daha 17 yaşındayım. Yeni Türkiye güzeli seçilmişim, ilk kez giymişim pullu elbisemi. Bale temsillerinde sürdüğüm rujumu sürmüşüm, nasıl güzel nasıl heyecanlı nasıl tedirginim.

Çağla Şikel Sonunda Fena Patladı!

Neler yaşayacağımı nelerle karşılaşacağımı bilmeden gülümserken çekilmiş bir fotoğraf. Bu çok iyi bir fırsat dedim kendime ve hemen fotoğrafı karşıma aldım. Durdum ve dedim ki: Sen her geçen gün kendini geliştiren, hiç durmayan, her daim çalışan hayata işine sahip olduklarına aşık bir kadın kendi ayakları üzerinde duran bir Anne oldun. Artık korkma her şey hayal edemeyeceğin kadar güzel oldu… Şükürler olsun” yazısını paylaştı.

Çağla Şikel Hakkında 8 Yıl Hapis İsteniyor!

Çağla Şikel Gençlik Fotoğrafını Paylaştı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler