Ana SayfaDedikoduApar Topar Ameliyat Olan Kerimcan Durmaz'ın Sağlık Durumu İyiye Gitmiyor!

İlgili Postlar

Apar Topar Ameliyat Olan Kerimcan Durmaz’ın Sağlık Durumu İyiye Gitmiyor!

Geçtiğimiz zamanlarda apar topar apandisit ameliyatı olan Kerimcan Durmaz, ameliyattan sonra kendisini toparlayamadı. Konser sırasında sağlık durumu hakkında konuşan Kerimcan Durmaz neler dedi? Detaylar haberimizde…

Kerimcan Durmaz Hastaneye Kaldırıldı!

Apar Topar Ameliyat Olan Kerimcan Durmaz’ın Sağlık Durumu İyiye Gitmiyor!

Kerimcan Durmaz’ın Demek Akalın İsyanı 

Geçtiğimiz günlerde apar topar apandisit ameliyatı olduğu haberi ile hayranlarını korkutmuştu. Ameliyattan bir süre sonra açıklama yapan Kerimcan Durmaz, iyi olduğunu söylemişti fakat konser esnasında verdiği kilolar ile herkesin dikkatini çekti. Dün gece Club Aura Kemer’de sahneye çıkan Kerimcan Durmaz’ı izlemek için yerli ve yabancı turistler gece kulübünü doldurdu.

Kerimcan Durmaz Kimdir?

Saat 02.00’de programına başlayan Kerimcan Durmaz, yaklaşık 1 saat sahnede kaldı ve çaldığı parçalarla izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Özellikle kadın hayranları cep telefonlarıyla bolca video ve fotoğraf çekerken, Kerimcan Durmaz hem parçalara eşlik etti hem de yaptığı danslarla alkış aldı. Kerimcan Durmaz, bu ay başında apandisitinin patlaması nedeniyle ameliyat olduğunu, bu operasyon sonrası 9 kilo verdiğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler