Ana SayfaDizilerBeyaz Show bitince soluğu orada aldı! Beyazıt Öztürk'ün yeni projesi nedir?

İlgili Postlar

Beyaz Show bitince soluğu orada aldı! Beyazıt Öztürk’ün yeni projesi nedir?

Beyazıt Öztürk, sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show programının final yapmasının ve Kanal D ile yollarının tamamen ayrılmasının ardından harekete geçti. Yeni bir proje çalışması içerisinde olduğu öğrenilen ünlü şovmen, New York’tan yaptığı paylaşımlarla Amerika’da olduğunu sosyal medyadan duyurdu.

Beyaz Show sezon finali yaptı!

Beyazıt Öztürk kimdir?

Tam 21 sezondur sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show final yapar yapmaz, soluğu ABD’de alan Beyaz, yeni projeler için New York’a geldiğini, sosyal medya hesabından paylaşmasıyla dikkat çekti.

Herkes şokta: Beyaz Show bitti! İşte nedeni…

Kanal D yönetiminin değişmesi üzerine, bu sıralar radikal kararlar alındığı görülen TV kanalında, ciddi değişimler dönüşümler yaşanıyor. Bu çalışmalar sonucunda Beyaz Show’un da final yapmasına karar verildiğine dair haberi, geçtiğimiz günlerde, HT Magazin yazarı Mustafa Doğan açıklamıştı. Beyaz Show’un Kanal D macerasının resmen bittiğini kaleme alan Mustafa Doğan’ın yazısı sizlerle…

“Beyaz Show defteri kapandı!”

“Kanal D’nin simge programlarından, olmazsa olmazlarındandı ‘Beyaz Show’. Son yıllarda eski tadını vermiyordu belki ama alternatifi de yoktu. Beyaz zaman zaman yorulduğunu hissettirse de cuma akşamlarının tadı tuzuydu. Ekranlarımızın en uzun soluklu talk show’unun Kanal D macerası resmen bitti.

Malum, patronaj değişikliği sonrası hızlı bir dönüşüm yaşanıyor kanalda. Yayın çizgisi yavaş yavaş değişiyor. Nisan sonu programın yayınına aniden ara verilmesi de bundandı. Ama final kararını o değil, yeni yönetim aldı. Nezaketen kendisine başka program yapması teklifi götürülmüş. Tabii Beyaz bunun ne anlama geldiğini biliyor, düşünmeden reddetmiş. Çeyrek asırlık bir programa böyle bir veda yakışmazdı. Zaten dediğim gibi, programın Kanal D macerası bitti, ekran macerası değil.

Aslında en verimli döneminde ünlü şovmen. Yılların birikimi ve tecrübesi var. Doğru bir ekiple buluşursa eski şaşaalı günlerine dönmesi işten bile değil. Duyduğuma göre Beyaz’ın da niyeti bir sezon ara verip sonra ekrana dönmekmiş. Biraz dinlenip kendini özletmesi iyi bir fikir olabilir.”

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler