Cumartesi, Ocak 29, 2022
Ana SayfaDizilerAziz 9. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Aziz'le Efnan Sokakları Atatürk Resimleriyle...

Aziz 9. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Aziz’le Efnan Sokakları Atatürk Resimleriyle Dolduruyor!

-

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Aziz, 9. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aziz, atölyedeki çalışanlarla sofrada bir araya gelir. Onların önünde Efnan’ın elinden tutup kaldırır ve alnından öper. Efnan’a helali olduğunu söyler. Aziz daha sonra ona, bir ömür boyu misafiri olduğunu söyleyince Efnan sevinçten düşüp bayılır. Aziz 9. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Aziz’le Efnan, sokakları Atatürk resimleriyle dolduruyor.

Cuma Dizileri 2021

Aziz’le Efnan Sokakları Atatürk Resimleriyle Dolduruyor!

Aziz 9. bölüm 2. ön izlemesinde; Aziz ile Efnan, gece birlikte Hatay’ın sokaklarına Atatürk resimleri asıyor. Efnan, ne kadar hür olduğunu hissettiğini sokaklarda haykırmak istiyor.

İşte Aziz 9. bölüm 2. ön izlemesi…

AZİZ 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Prenses, Efnan’ın halıyı bitirmesi şartıyla halıyı alacağını söyler ve Aziz’den onu geri getirmesini ister. Aziz’le birlikte Efnan’ın yanına gider. Aziz, Efnan’dan kendisiyle birlikte geri dönmesini ister. Efnan, Aziz’in kendisini sadece halıyı bitirmek için istediğini düşünüp prensesle birlikte Mısır’a gitmek için yola çıkar.

Gemiye binmeden önce Efnan prensese, onunla gelemeyeceğini halıyı bitirdikten sonra onun yanına geleceğini söyler. Aziz, Efnan’ın gittiğini düşünür ve Mısır’a bilet alıp prensesin parasını geri iade etmek ister. Efnan, geceleri atölyeye gelip gizlice halıyı dokuyup bitirmek için uğraşır.

Fatma ana, Efnan’ın gitmediğini halıyı dokuduğunu anlar. Maksude, elindeki mektupla Dilruba’nın karşısına geçer. Ona, Aziz’e neden böyle bir mektup yazdığını sorar. Dilruba, mektubu yazdığını inkar etmez. Ancak Adem, Dilruba’ya öyle bir şey anlatmadığını söyleyip onu yalancı durumuna düşürür.

Pierre, Efnan’ın gitmediğini öğrenir ve onu atölyenin önünde bulur. Gidecek yeri olmadığını bildiği için onu evine götürür ve ondan her gün kendisiyle bir iki saat sohbet etme karşılığında yanında çalışmasını ister. Aziz, Fatma anadan Efnan’ın gitmediğini öğrenir ve gece onun halı dokumak için gelmesini bekler.

Efnan’ın karşısına çıkan Aziz, sabaha kadar onun yanından ayrılmaz. Onun yorgunluktan uyuduğunu görünce onunla birlikte uyar. Efnan, uyanınca Aziz’in yanında onun kendisiyle uyuduğunu görünce çok mutlu olur. Aziz, Efnan’ı takip eder ve onun Pierre’nin evinde kaldığını öğrenir.

Hemen Pierre’nin kapısını çalıp Efnan’ı götürmek ister. Pierre ona engel olmaya çalışınca Aziz, onun yakasından tutar ve kendisine engel olmamasını ister. Aziz, Efnan’ı alıp atölyeye götürür. Ona, o yokken kendisini kimsesiz ve yalnız hissettiğini onu çok özlediğini söyler. Efnan, Aziz’in boynuna sarılır ve bir daha onu bırakıp bir yere gitmeyeceğine söz verir.

Adem, sırf Dilruba’nın gönlünü kazanmak için Maksude’yle birlikte Aziz’in yanına gidip, amcasının ölmeden önce tüm mallarını babasına emanet ettiğini itiraf eder.

Aziz 9. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Efnan Mutluluktan Bayılıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Aylin Aslım'dan Gülşen'i Eleştiren Işın Karaca'ya Sert Çıkış!

Aylin Aslım’dan Gülşen’i Eleştiren Işın Karaca’ya Sert Çıkış!

0
Son dönemlerde Gülşen'in sahnede giydiği kostümlerinin seçimi neredeyse ülkenin tüm gündemi olmuş durumda. Bu durum bir kadının sahnede ne giymesi gerektiğini kamuoyu önünde ahlak...