Cuma, Ocak 28, 2022
Ana SayfaDizilerAziz 9. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Efnan Mutluluktan Bayılıyor!

Aziz 9. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Efnan Mutluluktan Bayılıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Aziz, 9. yeni bölümüyle 14 ocak cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Aziz, amcasından kendisine ait tüm mallarını geri vermesini ister. Galip, malları veremeyeceğini onun mallarının kendi üzerinde değil eşi Handan’ın üzerinde olduğunu söyler. Aziz’in, atölyesine Atatürk’ün fotoğrafını asmasıyla tüm şehir ellerinde Atatürk’ün fotoğrafıyla sokaklarda gezmeye başlar. Efnan, Aziz’e ilk kez kendisini hür hissettiğini ve o şehrin kendilerinin olduğunu hissettiğini söyler. Aziz 9. bölüm ön izleme yayınlandı. Efnan, mutluluktan bayılıyor.

Cuma Dizileri 2021

Efnan Mutluluktan Bayılıyor!

Aziz 9. bölüm 1. ön izlemesinde; Aziz, atölyedeki çalışanlarla bir sofrada bir araya geliyor. Onların önünde Efnan’ın elinden tutup kaldırıyor ve alnından öpüyor. Efnan’a helali olduğunu söylüyor. Aziz daha sonra ona, bir ömür boyu misafiri olduğunu söyleyince Efnan sevinçten düşüp bayılıyor.

İşte Aziz 9. bölüm 1. ön izlemesi…

AZİZ 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Prenses, Efnan’ın halıyı bitirmesi şartıyla halıyı alacağını söyler ve Aziz’den onu geri getirmesini ister. Aziz’le birlikte Efnan’ın yanına gider. Aziz, Efnan’dan kendisiyle birlikte geri dönmesini ister. Efnan, Aziz’in kendisini sadece halıyı bitirmek için istediğini düşünüp prensesle birlikte Mısır’a gitmek için yola çıkar.

Gemiye binmeden önce Efnan prensese, onunla gelemeyeceğini halıyı bitirdikten sonra onun yanına geleceğini söyler. Aziz, Efnan’ın gittiğini düşünür ve Mısır’a bilet alıp prensesin parasını geri iade etmek ister. Efnan, geceleri atölyeye gelip gizlice halıyı dokuyup bitirmek için uğraşır.

Fatma ana, Efnan’ın gitmediğini halıyı dokuduğunu anlar. Maksude, elindeki mektupla Dilruba’nın karşısına geçer. Ona, Aziz’e neden böyle bir mektup yazdığını sorar. Dilruba, mektubu yazdığını inkar etmez. Ancak Adem, Dilruba’ya öyle bir şey anlatmadığını söyleyip onu yalancı durumuna düşürür.

Pierre, Efnan’ın gitmediğini öğrenir ve onu atölyenin önünde bulur. Gidecek yeri olmadığını bildiği için onu evine götürür ve ondan her gün kendisiyle bir iki saat sohbet etme karşılığında yanında çalışmasını ister. Aziz, Fatma anadan Efnan’ın gitmediğini öğrenir ve gece onun halı dokumak için gelmesini bekler.

Efnan’ın karşısına çıkan Aziz, sabaha kadar onun yanından ayrılmaz. Onun yorgunluktan uyuduğunu görünce onunla birlikte uyar. Efnan, uyanınca Aziz’in yanında onun kendisiyle uyuduğunu görünce çok mutlu olur. Aziz, Efnan’ı takip eder ve onun Pierre’nin evinde kaldığını öğrenir.

Hemen Pierre’nin kapısını çalıp Efnan’ı götürmek ister. Pierre ona engel olmaya çalışınca Aziz, onun yakasından tutar ve kendisine engel olmamasını ister. Aziz, Efnan’ı alıp atölyeye götürür. Ona, o yokken kendisini kimsesiz ve yalnız hissettiğini onu çok özlediğini söyler. Efnan, Aziz’in boynuna sarılır ve bir daha onu bırakıp bir yere gitmeyeceğine söz verir.

Adem, sırf Dilruba’nın gönlünü kazanmak için Maksude’yle birlikte Aziz’in yanına gidip, amcasının ölmeden önce tüm mallarını babasına emanet ettiğini itiraf eder.

Aziz 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aziz Amcasından Tüm Mallarını Geri İstiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Ender Çağatay'a İşbirliği Teklif Ediyor

Yasak Elma 129. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ender Çağatay’a İşbirliği Teklif...

0
Fox Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma, 129. yeni bölümüyle pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Kumru, Çağatay’la evlilik hazırlıklarını bitirir. Yıldız iş...