Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerAziz 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aziz Efnan'ı Görünce Şok Oluyor!

Aziz 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Aziz Efnan’ı Görünce Şok Oluyor!

-

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Aziz, 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Prenses Fevziye, Efnan’ı misafiri olarak yemekte yanında oturmasını ister. Pierre, Fevziye’ye bu fikrin iyi bir fikir olmadığını söyler. O sırada Efnan, bambaşka biri olarak aşağı iner. Pierre, Efnan’ı görünce gözlerine inanamaz. Aziz 7. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aziz, Efnan’ı görünce şok oluyor.

Cuma Dizileri 2021

Aziz Efnan’ı Görünce Şok Oluyor!

Aziz 7. bölüm 2. fragmanında; Aziz, Fatma anaya atölyeyi açarken getirdiği parayı ona babasının mı bıraktığını soruyor. O da, Mustafa Kemal paşanın selamıyla geldiğini söylüyor. Aziz, Atatürk’ün kendisine para göndermesi karşısında çok gururlanıyor. Prenses Fevziye’nin olacağı davete Aziz de gidiyor. Aziz, Efnan’ı bambaşka biri olarak görünce şok oluyor.

İşte Aziz 7. bölüm 2. fragmanı…

AZİZ 6. BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Aliş, tutuklanıp hücreye atılır. Mustafa, suçu üstlenip oğlunu kurtarmak ister. Aziz, onlara sakin olmalarını eğer hakim Aliş’i serbest bırakmazsa kendisinin suçu üstleneceğini söyler. Adem, Aziz’in yanına gelip ona, hırsızlık yapıp adlarını kirlettiğini söyler. Dilruba’nın onu değil kendisinin hak ettiğini söyleyip gider.

Aziz, Dilruba ile buluşur ve onu hala çok sevdiğini, onun için azraile kafa tuttuğunu, Adem’le evlenmemesini ister. Dilruba, Aziz’e sarılıp onun kendisini unutup Efnan’ı sevdiğini düşünüp korktuğunu söyler. Efnan, onların konuşmalarını duyup Aziz’in yanından ayrılmayı düşünür.

Kenan ise, Aziz’in evindeki vazonun içindeki mektubun peşine düşer. Vazo kılıyor ve içindeki mektubu Efnan alıp evden ayrılır. Kenan, adamlarını Efnan’ın peşine takar. Efnan, Kenan’ın adamlarından kaçarken Pierre’in arabasının altında kalır. Pierre, Efnan’ı evine getirir.

Adem, Dilruba’nın karşısına çıkıp onun Aziz’le görüştüğünü bildiğini söyler. Dilruba, Adem’e onunla evlenmeyeceğini söyler. Adem, durumu babasına anlatır. Galip oğluna, o düğünün olacağını söyler. Gelin almaya gidildiğinde Dilruba, gelinliğini giymez. Galip, Dilruba ile konuşup onu oğluyla evlenmeye razı eder.

Bu arada Pierre, hakimi tehdit eder. Hakim, Aliş’i suçlu bulup onu Beyrut’taki ıslah evine gönderilmesine karar vermek zorunda kalır. O sırada Aziz, o depoya kendisinin girdiğini, malların yanıp yanmadığına baktığını, malların yanmış olduğunu gördüğünü söyler. Hakim, Aziz’i suçsuz bulur.

Aziz, doğruca Dilruba’nın evine gider. Dilruba, gelinlikle Adem’in kolunda evden çıkar. Daha sonra Aziz, düğüne gidip Dilruba’ya kendisiyle gelmesini ister. Oda, yapamayacağını söyler. Galip, Aziz’i düğünden kovar. Efnan’ın cebindeki mektup Pierre’nin eline geçer.

Aziz 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Fevziye Efnan’ı Bambaşka Biri Haline…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu