Magazin Haberleri » Diziler » Zümrütüanka 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Serhat Abisini Öldürmekle Suçlanıyor!
Serhat Abisini Öldürmekle Suçlanıyor
Serhat Abisini Öldürmekle Suçlanıyor

Zümrütüanka 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Serhat Abisini Öldürmekle Suçlanıyor!

Fox Tv’nin yeni gözde dizilerinden Zümrütüanka 4. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ülfet’in eline evde, Zümrüt ile Serhat’ın resimleri ve mektupları geçer. Abbas, Serhat’a mal varlığını devreden Zümrüt’e tehditler savurur. Yönetim kurulu toplanır ve Abbas’ın artık hiç bir söz hakkı kalmaz. Serhat, Saniye’yi alıp başlarına geleni anlatması için annesinin karşısına çıkarır. Abbas, Serhat ile Zümrüt’ün daha önceden sevgili olduklarını öğrenir ve Ülfet’ten aldığı mektuplarla yeğeninin karşısına çıkar. Bu durumda Serhat abisini öldürmekle suçlanır.


Cumartesi Dizileri 2020

Serhat Abisini Öldürmekle Suçlanıyor!

Zümrütüanka 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Serhat’la Zümrüt’ün daha önceden sevgili olduğu ortaya çıkmasıyla ortalık karışır. Azimet, bu durumun suçlusu olarak yine Zümrüt’e patlar. Polisler gelir ve Serhat’ı Adil’i öldürmek suçundan gözaltına alır. Zümrüt şimdi ne yapacak?

İşte Zümrütüanka 4. bölüm 2. fragmanı…

ZÜMRÜTÜANKA 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Serhat, şirkette çalışanların yanına gidip onlara yüzde otuz zam vereceğini. sigortasız çalışanların sigortalarının yapılacağını ve bayramlarda ikramiye alacaklarını söyler. Abbas, bunları öğrenince soluğu Serhat’ın yanında alır. Serhat, yanına gelen Saniye ile konuşur ve Abbas’ın onun kız kardeşinin ölümüne neden olduğunu öğrenir.

Abbas, Saniye’nin evine gidip ondan af dileyip kömür ve yiyecek yardımı yapar. Giderken de adamlarına kızı dövmelerini söyler. Kız isteme olur. Ülfet, Zümrüt’ü verdiğini söyledikten sonra Azimet, onun kulağına eğilip oğlunun ölmeden önce mallarını kızının üstüne yürütmeseydi bu evliliği asla kabul etmeyeceğini söyler.

Saniye’nin dövüldüğünü öğrenen Serhat onun yanına gider. Abbas’da Zümrüt’e Serhat’ın onu aldattığını söyleyip Saniye’nin evini gösterir. Zümrüt onları sarılırken görüp aralarında bir şey olduğunu zanneder. Ülfet, erkesi gün gidip 72 tane senet imzalayıp lüks bir araba alır. Zümrüt ise nikahları kıyıldıktan sonra Adil’den kendisine kalan tüm mal varlığını Serhat’a devrettiğini açıklar.

Böylelikle yönetim kurulunda Serhat’ın sözünün geçeceğini öğrenen Abbas tutuşmaya başlar. Zümrüt ile Serhat, gerdeğe girer. Azimet’le Abbas, dışarıda beklemeye başlar. Serhat, odadan çıktıktan sonra Abbas, Zümrüt’ün odasına girip tüm malları Serhat’a verdiği için ondan hesap sorup üzerine yürür. Zümrüt’de eline geçirdiği bıçakla Abbas’ı yaralar.


Zümrütüanka 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Abbas’ın Eline Büyük Bir Koz Geçiyor!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Zeynep Benal'in Bir Şeyler Sakladığını Anlıyor

Doğduğun Ev Kaderindir 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep Benal’in Bir Şeyler Sakladığını Anlıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir, merakla beklenen 8. yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir