Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Diziler Zümrütüanka 26. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Zümrüt İle Serhat Arasındaki Tüm...

Zümrütüanka 26. Bölüm 2. Final Fragmanı Yayında! Zümrüt İle Serhat Arasındaki Tüm Engeller Kalkıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Zümrütüanka, 26. final bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin final bölümünde; Behram, Canan’ın ölüm fermanını verir. Abbas, Nevcihan’dan boşanmak ister. Zümrüt, Serhat’a baba olacağı müjdesini veriyor. Azimet, Zümrüt tarafından konaktan kovuluyor. Zümrütüanka 26. bölüm 2. final fragmanı yayınlandı. Zümrüt ile Serhat arasındaki tüm engeller ortadan kalkıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Zümrüt İle Serhat Arasındaki Tüm Engeller Kalkıyor!

Zümrütüanka 26. bölüm 2. fragmanında; Abbas, Canan’la yeni bir hayata başlamaya hazırlanıyor. Deniz, Zümrüt ile Serhat’ın arasından çekilmeye karar verip konaktan ayrılıyor. Zümrüt, evlatlık bir çocuk mu alıyor? İkili birbirlerinden bir daha ayrılmak istemiyor.

İşte Zümrütüanka 26. bölüm 2. final fragmanı…

ZÜMRÜTÜANKA 25. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Zümrüt, Deniz’in intihar etmesinden kendisini sorumlu tutup ona acıyor. Onun konakta kalmasına ve taşıyıcı anne olmasına razı oluyor. Serhat, Zümrüt’ün bu kararını duyunca ona çok kızıyor. Sühandan, çocuğunu kaybettikten sonra babasına ve annesinden yediği tokattan onlardan nefret ediyor. Behram, Sühandan’ın anne ve babasıyla hastaneden çıktığını görünce torununun yaşayıp yaşamadığını öğrenmek için yanlarına gidiyor. Sühandan, Behram’a torununun erkek olduğunu söylüyor ve onunla birlikte gitmek istiyor.

Behram, erkek torunu olduğunu duyunca hemen Sühandan’ı konağına götürüyor. Ülfet, Zümrüt’ün yanına gidip Meliha’yı bulmalarını istiyor. Annesinin fenalaştığını gören Zümrüt, annesini konağa alıyor. Ülfet, Abbas ile Nevbahar’ın konuşmalarını duyuyor ve Sühandan’ın çocuğunu düşürdüğünü öğreniyor. Abbas’tan bu duydukları karşılığında kocasının verdiği paraları geri istiyor ve alıyor.

Nevbahar, kızını almak için konağa gittiğinde Canan’ın kokusundan Abbas’ın cebinde bulduğu eşarpdaki konunun aynısı olduğunu anlıyor. Bunu, Sühandan’a anlatıyor ama o, bunun ihtimalini vermiyor. Behram, Sühandan’a kendi elleriyle hizmet ediyor. Zümrüt, hastaneden Azimet’in Deniz’le kendisine oyun oynadığını anlıyor. Behram, Canan’la Abbas’ın restoranda birlikte yemek yediği kayıtlarına ulaşıyor.

Deniz, Azimet’in yaptıklarını kabul etmeyeceğini bunu, Zümrüt’e anlatacağını söylüyor. Zümrüt, kendisine yapılan oyunları oynayıp Deniz’i konaktan kovuyor. Deniz’de, hepsinin Azimet’in planı olduğunu itiraf ediyor. Zümrüt, Azimet’i konaktan kovuyor. Serhat, geliyor ve durumun ne olduğunu anlayamıyor.

Zümrütüanka 26. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Zümrüt Serhat’a Baba Olacağı Müjdesini Veriyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Kimdir?

Yeliz Kimdir?

0
Bu Ne Dünya’ ve ‘Yalan’ şarkılarıyla tanınan ses sanatçısı Yeliz Kimdir? Yeliz Kaç Yaşında? Yeliz Ne Zaman Doğdu? Yeliz Nerede Doğdu? Yeliz'in Gerçek İsmi...
cocuk-spor

Çocuklar Hangi Yaşta Hangi Sporu Yapmalı?

derya-ulug

Derya Uluğ ‘dan Samimi İtiraflar