Ana SayfaDizilerZümrütüanka 2. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Serhat Zümrüt'ü Affedemiyor!

İlgili Postlar

Zümrütüanka 2. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Serhat Zümrüt’ü Affedemiyor!

Fox Tv’nin yeni dizisi Zümrütüanka 2. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Adil, vurulduktan sonra Zümrüt’ü gelinliği kana bulanıyor. Abbas ise Zümrüt’e musallat olmaya başlıyor. Ama Abbas karşısında Serhat’ı buluyor. Dizinin yeni fragmanında; Serhat Zümrüt’ü affedemiyor. Zümrüt şimdi ne yapacak?

Cumartesi Dizileri 2020

Serhat Zümrüt’ü Affedemiyor!

Zümrütüanka 2. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Serhat, amcasının mezarının başında ona verdiği sözü yerine getireceğini ve Zümrüt’e sahip çıkacağını söylüyor. Ama babaannesi Serhat’ın eline bir silah verip ondan o kızı öldürmesini istiyor. Serhat, Zümrüt’ü evden göndermeye karar veriyor. Zümrüt’ün yalvarışları karşısında Serhat onu kendisini beklemediği için affedemeyeceğini söylüyor.

İşte Zümrütüanka 2. bölüm 3. fragmanı….

ZÜMRÜTÜANKA 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Serhat, askere gitmeden önce Zümrüt’e mutlaka döneceğini söyleyip ona veda eder. Zümrüt ise, onu bir ömür beklemeye söz verir. Serhat, patlamada şehit olduğu zannedilir. Aile Serhat’ın yasını tutar. Adil, fabrikasında çalışan Zümrüt’e aşık olur ve ona evlenme teklif eder. Ancak Zümrüt onunla evlenmeyi ret eder.

Zümrüt’ün arkadaşı onun Adil’le evlenmeyi kabul etmemesi anlayamaz ve durumu Ülfet’e anlatır. Ülfet, kızını Adil’le evlenmeye zorlar hatta onu kömürlüğe kilitler. Dahada olayı abartıp, küçük kızıyla bir oyun oynayıp onu evlenmeye ikna eder. Zümrüt, Adil’e gidip evlenme teklifini kabul ettiğini söylemek zorunda kalır.

Adil’in annesi, kendi ailelerine yakıştıramadığı Zümrüt’ün annesi Ülfet’e gidip bir çanta dolusu para teklif eder. Ancak Ülfet parayı kabul etmez. Abbas ise karısının üzerine kuma getirmiş ve hala kızları kandırıp birlikte olan birisidir. Yine 18 yaşında bir kızı hamile bırakır ve kıza sahip çıkmayınca kız intihar eder.

Bu durumu öğrenen Adil, kızın ablasıyla konuşur ve Abbas’ın cezasını kendisinin vereceğine söz verir. Kız ise Adil’e, kendisini Abbas’tan korumasının onun bir şeytan olduğunu söyler. Düğün günü Abbas, Adil’den af diler ve düğününden sonra kendisini isterse polise teslim edebileceğini söyler. Bu sırada da abisini öldürmek için plan yapmaya başlar.

Adil ile Zümrüt’ün nikahları kıyılır. Serhat, düğünü gelip onları izler. Adil ve ailesi Sehrat’ı karşılarında görünce şok şaşırır. Zümrüt ise ne yapacağını bilemez. Adil ile nikahları kıyılmıştır artık.

Zümrütüanka 2. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Serhat Abbas’ı Durdurabilecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler